портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проекту наказу Мінагрополітики«Про затвердження Правил застосування спрощеного підходу до розроблення...

Опубліковано 01 липня 2019 року, 16:28

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 3 травня 2019 року по 3 червня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Правил застосування спрощеного підходу до розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР)» (далі — проект наказу).

Проект наказу розроблено з метою забезпечення чіткої організації роботи операторів ринку кормів щодо діяльності з їх виробництва та обігу, удосконалення нормативно-правових актів, гармонізація українського законодавства до міжнародних вимог, виконання Угоди СОТ про санітарні та фітосанітарні заходи.

Прийняття наказу сприятиме забезпеченню чіткої організації роботи операторів ринку кормів щодо діяльності з їх виробництва.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проекту наказу не надходило.