портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вуйчицький Анатолій Станіславович

Опубліковано 24 серпня 2021 року, 15:01

Хлібороб від Бога

Анатолій Вуйчицький – директор агрофірми «Дружба», що в селі Багате Дніпровської області. Нагороду отримав 28 грудня 2002 року.

Ціну важкої праці Анатолій Станіславович пізнав із дитинства. Рано пройшов усі «університети» селянських дітей. Роботи не цурався, бо фактично в сім’ї господарство трималося на ньому: передчасно пішов з життя батько, нездужала мама. Тож, основи нелегкої селянської праці опанував сповна.

Майбутнє сільськогосподарського виробництва – за великими господарствами і промисловими технологіями, був переконаний Анатолій Вуйчицький. Життя підтвердило прозорливість багаторічного керівника «Дружби». Із року в рік агрофірма посідала лідерські позиції серед сільгосппідприємств району та області; тут взяли на озброєння найновітніші технології, постійно поповнювали сучасною імпортною технікою один із кращих машинно-тракторних парків.

Поряд із сільгоспвиробництвом пан Анатолій дбав і про вирішення соціальних питань, бо вважав так: лише тоді, коли людина матиме гідні умови життя, вона й працюватиме краще. Саме він доклав зусиль, аби в найвіддаленіших селах району – Багатому, Панасівці, Рівному – були блакитне паливо, вода, пролягли дороги з твердим покриттям, аби селяни жили не гірше від городян.