портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ткачук Василь Михайлович

Опубліковано 24 серпня 2021 року, 14:28

Екс-міністр сільського господарства і продовольства України

Василь Ткачук у 1992 році очолював Міністерство сільського господарства і продовольства України.  Звання Героя України отримав у січні 2002 року.

Народився на Прикарпатті. Освіту здобув в Івано-Франківському інституті нафти і газу та Львівському політехнічному інституті. Тривалий час очолював агрофірму "Прут" у Коломийському районі.

За багаторічну плідну працю, громадську активність відзначений багатьма нагородами. Дружина Анастасія про свого чоловіка розповідала: “Він прийшов працювати на спиртозавод після служби на флоті. Не любить, коли його хвалять, – такий уже вдався. Та скажу вам по щирій правді (тоді я завідувала лабораторією на заводі): там усе валилося. Завод працював на вугіллі – він його газифікував. Проклав комунікації. Працював день і ніч. Якщо йому щось довіряли, то викладався по максимуму. Та жили ми, навіть коли він керував колгоспом і був Героєм соцпраці, у невеличкому службовому приміщенні біля заводської прохідної, прямо за воротами. Туди виходило одне вікно нашої кімнати”.

Коли пану Василю запропонували очолити Міністерство, погодився зовсім не тому, що мав високі владні амбіції. “На посаді міністра дуже хотів у масштабах України запровадити інтенсивні аграрні технології, успішно апробовані в агрофірмі «Прут»”.