портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Крижовачук Олег Петрович

Опубліковано 25 серпня 2021 року, 10:54

Вправний господарник

Народився на Тернопільщині. Працював учителем, організатором позакласової та позашкільної виховної роботи. З 1986 року був головою колгоспу, а у 1998 став директором ТОВ «Україна», у селі Скорики Підволочиського району Тернопільської області. Сьогодні ТОВ «Україна» - це найбільший виробник сільськогосподарської продукції в районі та області. Нагороджений дипломом всеукраїнського імідж-центру і Міністерства аграрної політики у номінації "Агропромисловий комплекс-2005" та переможець Всеукраїнського конкурсу "Жнива-2006" у номінації "Краще колективне господарство".

Товариство орендує та ефективно обробляє понад 11 тисяч га у 23 селах, що складає п'яту частину сільськогосподарських угідь району. ТОВ "Україна" з року в рік нарощує продуктивність і валове виробництво.

«Я працюю на землі вже понад 30 років. За цей час зрозумів, що сильну державу можна побудувати знизу – від господарки, громади, області. Багато людей вважають, що в Україні працювати чесно неможливо, а я кажу: «Можливо»! Потрібно просто поважати себе», – вважає Олег Крижовачук.

23 серпня 2007 року за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку агропромислового виробництва, впровадження прогресивних технологій та передових форм господарювання, багаторічну самовіддану працю Олег Петрович отримав звання  Герой України.