портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Хорішко Володимир Дмитрович

Опубліковано 24 серпня 2021 року, 16:09

Успішний підприємець 

Володимир Хорішко у 1991-му створив бізнес із торгівлі запчастинами для техніки, який із часом розрісся в корпорацію «Агро-Союз». Компанія займається поставками запчастин, виробництвом сільськогосподарської техніки, рослинництвом, розведенням свиней, корів і страусів.

Урожай на полях підприємства «Агро-Союзу» за керівництва Володимира Дмитровича значно перевищував середні показники по області. При корпорації працюють школа пілотів, парашутний клуб і кінологічний центр.

«Коли ми на початку 90-х прийняли рішення займатися сільськогосподарським бізнесом, довго сперечалися, з чого ж почати справу, але прийти до консенсусу все не вдавалося. Тоді вирішили: давайте спробуємо хоча б тезисно змоделювати вектори розвитку української державної аграрної політики. Вивели найголовніший постулат: «Україна – аграрна, аграрна, АГРАРНА держава!». Як тільки прийшли до цього, відразу ж стало легше», – так висловлювався пан Володимир про свій бізнес.

Із 16 листопада 2017 року і по цей час Володимир Дмитрович – сільський голова Зайцівської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області.