портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Антонець Семен Свиридонович

Опубліковано 24 серпня 2021 року, 13:25

Новатор сільського господарства

Перше звання Героя України в 1999 році отримав Семен Антонець. Почесний академік, член Президії Національної академії аграрних наук України, Лауреат Міжнародної премії «Дружба», Почесний професор Полтавського сільськогосподарського інституту. Він –  новатор сільського господарства та вчений. Напередодні Дня Незалежності Семен Свиридович святкуватиме 86-річчя. Безумовно, це знакова людина для української аграрної галузі, все своє життя він присвятив її розвитку. Протягом 40 років він успішно реалізовував унікальну систему органічного землеробства, в основі якого лежить природне відтворення родючості ґрунту і виробництво екологічно чистої аграрної продукції.

«Відновивши родючість ґрунту, ми запропонуємо світові органічно чисті продукти, а отже, станемо бажаними у будь-якому товаристві», – казав Семен Антонець.

У 2000 році  він заснував приватне підприємство «Агроекологія» у селі Михайлики, що на Полтавщині. Це досі найбільше в Україні та Європі підприємство, яке повністю працює за технологіями органічного землеробства.

Семен Свиридович Антонець – Лауреат Міжнародного Академічного рейтингу популярності «Золота фортуна» (2005), отримав Міжнародну нагороду «Лаври Слави» (2003) і нагороду Європейської асамблеї бізнесу (Оксфорд, Англія, 2005). Є автором близько 150 наукових і науково-популярних праць та 4-х патентів.