портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аудит діяльності державного підприємства "Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів"

Опубліковано 13 серпня 2019 року, 15:18

На виконання пункту 1 розділу І Операційного плану діяльності з внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2019 рік та наказу Мінагрополітики від 04 липня 2019 року № 359 «Про проведення аудиту відповідності діяльності державного підприємства «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів», Управлінням внутрішнього аудиту проведено плановий аудит відповідності діяльності зазначеного державного підприємства за період діяльності з 01 січня 2017 року по 30 червня 2019 року.

Аудиторський  висновок   – умовно-позитивний,  аудиторський  звіт  від 10.08.2019 № 24-22/15.

Плановий внутрішній аудит відповідності діяльності державного підприємства «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» (надалі – ДП «Дунаєвецький КХП», Підприємство) за період з 01 січня 2017 року до  30 червня 2019 року засвідчив належний рівень розробки та впровадження системи внутрішнього контролю, завдяки чому діяльність Підприємства в повній мірі відповідає вимогам законодавства та внутрішнім регламентам щодо дотримання планів і процедур, ефективності використання державних коштів і майна.

За результатами фінансово-господарської діяльності ДП «Дунаєвецький КХП» отримувало прибутки.

Коефіцієнтний аналіз засвідчив достатній рівень фінансової стійкості Підприємства і відносну незалежність від зовнішніх кредиторів, належне ведення господарської діяльності Підприємства та про можливість Підприємства негайно ліквідувати поточну заборгованість грошима, які є у його розпорядженні.

Фактична діяльність ДП «Дунаєвецький КХП» відповідає видам діяльності, які передбачені Статутом та іншими регуляторними актами.

Рекомендації щодо усунення виявлених за результатами попередніх контрольних заходів порушень та недоліків Підприємством виконані в повному обсязі.

Формування фінансових планів ДП «Дунаєвецький КХП» на 2017-2019 роки та внесення до них змін здійснювалось з дотримуванням вимог Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки.

Нарахування і виплата заробітної плати та заохочувальних виплат працівникам Підприємства здійснювалося на підставі належним чином затверджених та погоджених Мінагрополітики штатних розписів і Колективного договору.

У досліджуваному періоді прослідковується позитивна тенденція щодо збільшення середньомісячної заробітної плати працівників Підприємства.

Частина дебіторської заборгованості ДП «Дунаєвецький КХП», яка станом на 30.06.2019 складає 24 % від її загальної суми, сформована за рахунок заборгованості Державного агентства резерву України (Держрезерв) за надані послуги зберігання матеріальних цінностей державного резерву (зерна) по договору укладеному з Підприємством, умови якого (в частині оплати послуг зберігання) Держрезервом постійно порушуються.

Унаслідок не відшкодування Держрезервом витрат, пов’язаних з відповідальним зберіганням зерна державного резерву, ДП «Дунаєвецький КХП» систематично недоотримує доходи.

Підприємством набуто практику щодо розрахунків за надані Держрезерву послуги, у вигляді подання до судових інстанцій позовів з метою відшкодування понесених витрат.

Неодноразові звернення Підприємства до Держрезерву з проханням переглянути вартість послуг зберігання матеріальних цінностей державного резерву, яка є заниженою, керівництвом останнього ігноруються.

Загалом, впроваджені керівництвом ДП «Дунаєвецький КХП» складові системи внутрішнього контролю заслуговують умовно-позитивної оцінки. Налагоджена система внутрішнього контролю попереджує порушення і недоліки в діяльності об’єкта аудиту, які впливають на використання активів, формування статей доходів і витрат, дозволяє в повній мірі оцінити достовірність фінансово-майнового стану Підприємства та реальність фінансової звітності.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux