портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аудит діяльності державного підприємства «Дніпропетровське обласне підприємство по племінній справі у тваринництві"

Опубліковано 05 серпня 2019 року, 12:00

На виконання пункту 1 розділу І Операційного плану діяльності з внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2019 рік та наказу Мінагрополітики «Про проведення аудиту відповідності діяльності державного підприємства «Дніпропетровське обласне підприємство по племінній справі у тваринництві» від 26 червня 2019 року № 350, Управлінням внутрішнього аудиту проведено плановий аудит відповідності діяльності зазначеного Підприємства. за період діяльності з 01 квітня 2017 по  30 червня 2019 року.

Аудиторський висновок – негативний, аудиторський звіт від 01 серпня 2019 року № 24-22/13.

Плановий внутрішній аудит відповідності діяльності державного підприємства «Дніпропетровське обласне підприємство по племінній справі у тваринництві» (код згідно з ЄДРПОУ 00693138, селище Горького, Дніпровський район, Дніпропетровська область, 52052) (далі – ДП «Дніпропетровське облплемпідприємство», Підприємство) засвідчив факти недотримання вимог законодавства та внутрішніх регламентів щодо дотримання планів і процедур, ефективності використання державних коштів і майна.

Аналізом фактичної діяльності Підприємства, встановлено, що з передбачених у Статуті 27-ми видів діяльності забезпечується виконання лише трьох з них.

Керівником Підприємства не забезпечено ведення бухгалтерського обліку та складання звітності ДП «Дніпропетровське облплемпідприємство», що призвело до порушення вимог частини восьмої статті 19 Господарського кодексу України, статей 3, 6, 7, 8 та 9 Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», Положень (Стандартів) бухгалтерського обліку, частини восьмої статті 19 Господарського кодексу України, Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 № 88, тощо.

Оглядом території Підприємства встановлено, що більша частина об’єктів основних засобів, знаходиться в незадовільному стані та потребує капітального ремонту.

У порушення п. 2 ст. 150 Земельного кодексу України земельні ділянки Підприємства в межах земель Новоолександрівської сільської ради Дніпропетровського району Дніпропетровської області використовується невідомою особою для вирощування пшениці і соняшника, що призвело до втрат (збитків) Підприємства (матеріали передані до правоохоронних органів).

Мали місце інші окремі порушення законодавства та нормативно-правових актів при відсутності фінансово-господарської діяльності, з метою усунення яких структурним підрозділам Мінагрополітики надані відповідні аудиторські рекомендації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux