портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аудит відповідності діяльності державного насінницького сільськогосподарського підприємства «Вирівське»

Опубліковано 27 січня 2019 року, 16:19

На виконання пункту 3 плану проведення внутрішніх аудитів у Міністерстві аграрної політики та продовольства України на ІІ півріччя 2018 року та наказу Мінагрополітики від 01.08.2018 № 364 «Про проведення аудиту відповідності діяльності державного насінницького сільськогосподарського підприємства «Вирівське» (далі – ДНСП «Вирівське», Підприємство) Управлінням внутрішнього аудиту проведено плановий аудит відповідності діяльності зазначеного Підприємства за період з 01 жовтня 2016 року по 30 червня 2018 року.

Аудиторський звіт від 07.09.2018 № 24-22/20, аудиторський висновок – умовно-позитивний.

У досліджуваному періоді Підприємством здійснювалося виконання всіх шести видів діяльності, передбачених у Статуті ДНСП «Вирівське».

За підсумками діяльності у досліджуваному періоді Підприємством отримувалися прибутки. Аналіз ефективності управління Підприємством свідчить про підвищення темпів економічного зростання, однак рівень залучення коштів в оновлення основних засобів недостатній.

У рамках програми КЕКВ 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» Підприємством отримана часткова компенсація за придбану техніку.

Також, за бюджетною програмою за КПКВК 2801540 «Державна підтримка галузі тваринництва» ДНСП «Вирівське» отримані кошти на утримання 200 голів дійного стада корів.

Договори оренди та додаткові угоди до них укладені ДНСП «Вирівське» всупереч підпункту 16 пункту 1 статті 5-1 Закону України «Про управління об’єктами державної власності» (із змінами), а саме – не погоджені з органом Уповноваженим органом управління.

Також, усупереч норм статті 11 Закону України «Про оренду державного і комунального майна» (із змінами), не проведена оцінка державного майна, що надане в оренду. Орендна плата не розрахована відповідно до вимог Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786 (із змінами).

Внаслідок несплати орендної плати ПАТ «Укртелеком», Підприємством недоотриманий дохід за оренду приміщення.

Підприємством не забезпечено виконання вимог п. 4 «Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон», затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 № 59 (із змінами), в частині забезпечення працівників коштами (авансом) при вибутті у службове відрядження.

Приватизація квартир ДНСП «Вирівське» здійснена з порушенням норм пункту 9 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» (із змінами), зокрема за відсутності факту їх передачі у комунальну власність за місцем розташування будинків.

ДНСП «Вирівське» без дотримання процедури здійснення державних закупівель у 2017 році та І півріччі 2018 року придбані основні засоби та запаси, вартість яких перевищує межі, визначені Законом України «Про здійснення державних закупівель» (із змінами). 

За результатами проведеного внутрішнього аудиту керівництву Підприємства та структурним підрозділам Мінагрополітики надані відповідні аудиторські рекомендації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux