портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аудит діяльності Полтавського державного навчально-курсового комбінату агропромислового комплексу

Опубліковано 27 січня 2019 року, 16:13

На виконання пункту 8 плану проведення внутрішніх аудитів у Міністерстві аграрної політики та продовольства України на І півріччя 2018 року та наказу Мінагрополітики від 20.04.2018 № 220 «Про проведення аудиту відповідності діяльності Полтавського державного навчально-курсового комбінату агропромислового комплексу» (далі – Полтавський ДНКК АПК, Комбінат) Управлінням внутрішнього аудиту проведено плановий аудит відповідності діяльності зазначеного Комбінату за період з 01 січня 2016 року по 30 квітня 2018 року.

Аудиторський звіт від 01.06.2018 № 24-22/13, аудиторський висновок – негативний.

Аудитом встановлені факти порушення вимог законодавства та внутрішніх регламентів щодо виконання планів, дотримання процедур з питань здійснення фінансово-господарської діяльності та управління Комбінатом.

Усупереч вимог статті 74 Господарського кодексу України статутний капітал Комбінату не сформовано.

У січні 2016 року - вересні 2017 року в.о. директора Комбінату не забезпечено дотримання строків виплати заробітної плати (у тому числі при звільнені працівника), встановлених у частині першій та другій статті 115 КЗпП, частини першої та третьої статті 24 Закону України «Про оплату праці».

Організація навчально-виробничого процесу в досліджуваному періоді здійснювалася Комбінатом частково з порушенням вимог законодавчих та нормативно-правових актів у сфері надання освітніх послуг.

У досліджуваному періоді Полтавським ДНКК АПК не проводилася атестація педагогічних працівників Комбінату, що призвело порушення вимог статті 50 Закону України «Про освіту», статті 45 «Про професійно-технічну освіту», пункту 28 Розділу ІІІ Положення про професійно-технічний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.1998 № 1240 (із змінами), пункту 1.5 Розділу І Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930.

Зменшення бюджетного фінансування державних установ, а саме, Центрів зайнятості населення, Управлінь праці та соціального захисту населення на професійне навчання безробітних та соціально не захищених громадян призвело до зупинення діяльності Комбінату.

Квартальна та річна фінансова звітність Комбінатом не складалася та до Мінагрополітики не подавалася, як наслідок керівником Полтавського ДНКК АПК не забезпечено виконання вимог законодавства.

Унаслідок відсутність калькуляції вартості надання платних послуг, вказаної в Прайс-листах Комбінату, існує ризик їх надання за цінами нижчими собівартості.

Дані балансу Комбінату станом на 01.07.2016, за вирахуванням здійсненого списання, підтверджуються матеріалами інвентаризації основних засобів та запасів за станом на 01.05.2018.

Колективний договір Полтавським ДНКК АПК на 2016-2018 роки не укладений, що призвело до не забезпечення виконання Комбінатом норм Закону України «Про колективні договори і угоди».

Також, керівництвом Комбінату у супереч вимог законодавства не створені необхідні умови для правильного ведення бухгалтерського обліку та не забезпечено збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну. 

За результатами проведеного внутрішнього аудиту керівництву Комбінату та структурним підрозділам Мінагрополітики для врахування в подальшій діяльності надані відповідні аудиторські рекомендації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux