портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аудит діяльності державного підприємства «Скрипаївське навчально-дослідне лісове господарство Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва»

Опубліковано 27 січня 2019 року, 16:49

На виконання Плану проведення внутрішніх аудитів в Міністерстві аграрної політики та продовольства України та наказу Мінагрополітики від 06.12.2016 № 519 «Про проведення аудиту відповідності діяльності державного підприємства «Скрипаївське навчально-дослідне лісове господарство Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва», Управлінням внутрішнього аудиту проведено аудит відповідності діяльності зазначеного Підприємства за період з 01.01.2014 по 30.09.2016.

Аудиторський висновок – умовно-позитивний, аудиторський звіт від 23.12.2016 № 24-17/21.

Аудит засвідчив окремі факти недотримання вимог законодавства та внутрішніх регламентів щодо дотримання планів, процедур, контрактів (договорів) з питань здійснення фінансово-господарської діяльності, законності та ефективності використання державних коштів і майна, правильності ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності.

В досліджуваному періоді діяльність ДП «Скрипаївське НДЛГ» була прибутковою та мала тенденцію до збільшення чистого прибутку. Середньомісячна заробітна плата працівників Підприємства збільшилася в 1,7 разів.

На виконання статутних завдань, Підприємством здійснюється щорічне впровадження необхідних комплексів підготовчих робіт з метою забезпечення належних умов навчання і практики студентів, слухачів та викладачів Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

Керівництвом Підприємства не виконано вимоги низки наказів Уповноваженого органу управління щодо приведення установчих документів у відповідність до Примірного Статуту державного підприємства, що входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України. На час проведення аудиту Підприємством направлено на затвердження до Мінагрополітики нову редакцію статуту.

Ведення лісового господарства, охорона і захист лісів здійснюється Підприємством у відповідності до вимог чинних нормативно-правових актів.

Внаслідок не дотримання вимог Господарського кодексу України та Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану в частині внесення змін до фінансового плану, Підприємством здійснювалося отримання доходів та видатків поза межами затвердженого фінансового плану, який є основним плановим документом державного комерційного підприємства.

Аудитом встановлені окремі порушення вимог Положення про ведення касових операцій в частині покладання обов’язків касира на іншого працівника Підприємства на час перебування його у відпустці та укладання договорів індивідуальної матеріальної відповідальності на період тимчасового виконання обов’язків касира з іншими працівниками.

Внаслідок недотримання вимог Господарського кодексу України, Кодексу законів про працю та Колективного договору, в частині визначення чисельності працівників в штатному розписі та укладання з ними трудових договорів при прийнятті їх на роботу, за рахунок Підприємства в 2014-2016 роках проведено утримання 15 позаштатних працівників.

Встановлені факти невідповідності вимогам «Класифікатора професій» записів в трудових книжках працівників Підприємства.

Підприємством не в повній мірі забезпечено якісне проведення інвентаризацій та відображення їх результатів.

Положення про облікову політику ДП «Скрипаївське НДЛГ» не погоджено органом управління, чим допущено порушення вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

На Підприємстві впроваджені окремі елементи внутрішнього контролю, які не в повній мірі забезпечували його ефективність при здійсненні господарської діяльності.

Мали місце інші окремі порушення законодавства та нормативно-правових актів при здійсненні фінансово-господарської діяльності, з метою усунення яких керівництву Підприємства надані відповідні аудиторські рекомендації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux