портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Порядок внутрішньої оцінки якості внутрішнього аудиту

Опубліковано 01 лютого 2019 року, 18:49

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства аграрної
політики та продовольства України
16 січня 2016 року № 7

ПОРЯДОК

проведення щорічної внутрішньої оцінки якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України

І. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає механізм організації, проведення та реалізації результатів щорічної внутрішньої оцінки якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України (далі – Міністерство).

1.2. Щорічна внутрішня оцінка якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України (далі – оцінка якості) проводиться у формі дослідження.

ІІ. Організація і проведення оцінки якості

2.1. Оцінка якості проводиться начальником Управління внутрішнього аудиту до 31 січня року, наступного за оцінюваним, а у разі відсутності начальника Управління внутрішнього аудиту – його заступником.

2.2. При проведенні оцінки якості обов’язково враховуються результати моніторингу якості реалізації функції внутрішнього аудиту в ході аудиторських досліджень.

2.3. Оцінка якості проводиться на засадах законності, об'єктивності та неупередженості, шляхом надання чітких відповідей на всі блоки запитань щодо здійснення функції внутрішнього аудиту Управлінням внутрішнього аудиту Мінагрополітики України, які вказані у бланку щорічної внутрішньої оцінки якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України (далі – бланк щорічної оцінки), згідно з додатком 1 до цього Порядку.

2.4. Система оцінювання передбачає три етапи:

2.4.1. Перший етап – надання чітких відповідей на запитання, передбачені кожним окремим блоком бланка щорічної оцінки.

2.4.2. Другий етап – надання справедливої підсумкової оцінки за кожним аспектом діяльності та об’єктивного загального висновку щодо якості реалізації функції внутрішнього аудиту.

2.4.3. Третій етап – визначення переліку заходів, спрямованих на покращення ситуації, визначення стратегічних напрямів покращення реалізації функції внутрішнього аудиту.

ІІІ. Реалізація результатів оцінки якості

3.1. Після завершення оцінювання усіх аспектів діяльності підрозділу начальник Управління внутрішнього аудиту зобов’язаний ознайомити працівників підрозділу з його результатами та провести обговорення загального висновку щодо якості реалізації функції внутрішнього аудиту і запропонованих заходів, спрямованих на покращення роботи.

3.2. Вирішення спірних питань, що можуть виникати при проведенні оцінки якості та обговоренні її результатів, регулюється відповідно до вимог чинного законодавства з цих питань, а також нормативних актів Міністерства.

3.3. За результатами оцінки якості та проведеного обговорення начальник Управління внутрішнього аудиту складає на основі визначеного переліку необхідних заходів Програму забезпечення і підвищення якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України на поточний рік згідно з додатком 2 до цього Порядку.

3.4. Начальник Управління внутрішнього аудиту у термін до 01 березня інформує про результати проведеної оцінки якості Міністра аграрної політики та продовольства України та подає йому на затвердження Програму забезпечення і підвищення якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України на поточний рік.

3.5. Результати оцінок якості зберігаються в Управлінні внутрішнього аудиту та надаються до Державної фінансової інспекції України за її вимогою.

3.6. Начальник Управління внутрішнього аудиту відповідає за виконання Програми забезпечення і підвищення якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України на поточний рік, проводить протягом року періодичний моніторинг її реалізації та здійснення передбачених заходів.

3.7. У разі необхідності до Програми забезпечення і підвищення якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України на поточний рік начальником Управління внутрішнього аудиту можуть вноситися зміни (у порядку її затвердження). 

 

Начальник  відділу контролю дотримання фінансово-бюджетної  дисципліни Управління внутрішнього аудиту                           Л.А. Олійник 


Додатки

Додаток 1: Щорічна внутрішня оцінка якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України

Додаток 2: Програма забезпечення і підвищення якості внутрішнього аудиту в Міністерстві аграрної політики та продовольства України

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux