портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 22 травня 2013

Проект спільного наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874"

Проект

 

Міністерство аграрної політики та продовольства

України

Міністерство фінансів

України

Державна казначейська служба України

Міністерство доходів і зборів України

 

 

НАКАЗ

 

              _______________                                                                                Київ                                                                                _____________

 

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики

України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України,

Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874

 

Відповідно до пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства

 

НАКАЗУЄМО:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874 "Про затвердження форми звіту про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств, форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по району, районах в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по області, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств в розрізі регіонів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 березня 2011 року за № 300/19038.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку Міністерства аграрної політики та продовольства України (Ахіджанов Б.Р.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Бісюка І.Ю., першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А.І., першого заступника Голови Державної казначейської служби України Даневича О.С., заступника Міністра доходів і зборів України Ігнатова А.П. 

 

Міністр

аграрної політики та продовольства України

Міністр

фінансів

України

Голова Державної казначейської служби України

Міністр доходів і зборів України

 

М.В. Присяжнюк

 

Ю.В. Колобов

 

С.І. Харченко

 

О.В. Клименко

Повідомлення про оприлюднення

проекту спільного наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874"

(далі – проект наказу)

 

З метою отримання зауважень і пропозицій до проекту наказу та аналізу регуляторного впливу зазначеного проекту наказу Міністерство аграрної політики та продовольства України оголошує про його публікацію.

Проект наказу підготовлений з метою визнання наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874 "Про затвердження форми звіту про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств, форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по району, районах в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по області, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств в розрізі регіонів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.03.2011 за № 300/19038, як такого, що втратив чинність.

Повний пакет документів до проекту наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб - сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою: Міністерство аграрної політики та продовольства України, вул. Хрещатик 24, м. Київ, 01001, е-mail: margo@minapk.kiev.ua та Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

 

Перший заступник Міністра

аграрної політики та продовольства України                                                                                                                                       І.Ю. Бісюк 

Пояснювальна записка

до проекту спільного наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України та Міністерства доходів і зборів України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874"

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту наказу

Проект наказу підготовлено відповідно до пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства.

2. Мета і шляхи її досягнення

Проект наказу підготовлений з метою визнання наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874 "Про затвердження форми звіту про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств, форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по району, районах в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по області, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств в розрізі регіонів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 березня 2011 року за № 300/19038, як такого, що втратив чинність.

3. Правові аспекти

Нормативно-правовими актами, які регулюють зазначені питання, є Податковий кодекс України.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Запровадження зазначеного проекту не потребує додаткових матеріальних витрат.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу є спільним актом чотирьох центральних органів виконавчої влади – Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Міністерства доходів і зборів України та потребує погодження з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку  підприємництва.

6. Регіональний аспект

Проект не стосується розвитку адміністративно – територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

Положення проекту наказу не містить ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

Проект наказу не відноситься до проектів нормативно – правових актів з потенційно високим ступенем корупційних ризиків.

8. Громадське обговорення

Проект наказу був розміщений для обговорення на інтернет - сторінці Мінагрополітики України в редакції, на протязі більше місяця.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально – трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу є регуляторним актом.

11. Прогноз результатів

Очікується визнання втрати чинності наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874.

 

 

Перший заступник Міністра

аграрної політики та продовольства України                                                                                                                                         І.Ю. Бісюк

Аналіз регуляторного впливу

до проекту спільного наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України та Міністерства доходів і зборів України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874"

(далі – проект наказу)

 

1. Визначення та аналіз проблеми, яку планується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин.

Проект наказу підготовлено у зв’язку з втратою чинності наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874 "Про затвердження форми звіту про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств, форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по району, районах в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств (по області, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі), форми зведеної інформації про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств в розрізі регіонів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 березня 2011 року за № 300/19038.

2. Визначення цілей державного регулювання.

Ціллю прийняття проекту наказу є приведення у відповідність власних нормативно – правових актів.

3. Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення встановлених цілей з аргументацією переваг обраного способу.

В якості альтернативи до запропонованого регулювання можливо розглянути так званий "статус-кво", тобто залишення усього без змін. Втім, цей шлях призведе до невиконання вимог нормативно – правових актів.

Тому, єдиним варіантом  врегулювання питання є прийняття проекту наказу.

4. Опис механізмів і заходів, які забезпечать розв'язання проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акту.

Проектом наказу передбачається визнання наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874, як такого, що втратив чинність.

5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей з найменшими витратами для суб'єктів господарювання та оцінка можливості впровадження і виконання вимог регуляторного акта.

Реалізація вимог запропонованого регуляторного акта не потребує додаткових бюджетних витрат, а також не спричиняє виникнення фінансових витрат у суб’єктів господарювання.

Простота даного акта та виконання вимог, встановлених ним, чітке врегулювання чинним законодавством прав та обов’язків суб’єктів, на які поширюється цей акт, дає змогу забезпечити досягнення встановлених цілей у разі прийняття наказу.

Зовнішніх чинників, які б могли безпосередньо вплинути на дію цього регуляторного акту немає.

6. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта.

 Прийняття проекту наказу забезпечить виконання вимог нормативно – правових актів.

 

Об’єкти впливу

Вигоди

Витрати

Держава

Приведення нормативно – правових актів у відповідність до чинного законодавства

немає

Суб’єкти господарювання

 

немає

немає

Населення

немає

немає

 

7. Обґрунтування дії строку акта.

 Дія проекту наказу не обмежена у часі.

8. Визначення показників результативності регуляторного акта.

До показників результативності регуляторного акта належать:

- обсяг надходжень до бюджетів:

реалізація проекту наказу не впливатиме на обсяг надходжень до бюджету різних рівнів;

– розмір коштів і час, що витрачатимуться суб'єктами господарювання та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог регуляторного акта:

реалізація регуляторного акта не потребує додаткових витрат коштів та часу суб’єктів господарювання;

– кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, які зможуть скористуватись дією регуляторного акту:

дія проекту наказу поширюється на переробні підприємства, які здійснювали виплату дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за продані ними молоко і м'ясо в живій вазі;

– рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень проекту наказу:

рівень поінформованості суб’єктів господарювання щодо основних положень регуляторного акту високий через те, що очікується приведення власних нормативно – правових актів Мінагрополітики України у відповідність до норм чинного законодавства.

Проект регуляторного акта був розміщений для обговорення на інтернет - сторінці Мінагрополітики України в редакції, на протязі більше місяця.

Після прийняття акта його редакцію також буде оприлюднено на сайтах Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта у разі його прийняття.

Буде здійснюватися базове, повторне та періодичне відстеження результативності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України від 15 листопада 2010 року № 737/1376/422/874".

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено по показниках результативності.

Базове відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено до набрання чинності цього регуляторного акта шляхом аналізу статистичних даних.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено через рік після набрання чинності цього регуляторного акта з використанням показників результативності шляхом аналізу статистичних даних у порівнянні з даними базового відстеження результативності.

Відстеження результативності буде здійснене Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

 

Перший заступник Міністра

аграрної політики та продовольства України                                                                                                                                        І.Ю. БісюкOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux