портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект постанови КМУ від 22 лютого 2013

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів"

Проект

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

 

ПОСТАНОВА

 

від ______________                                                                                                                                                                                       №____   

 

Київ

 

Про внесення змін до Порядку використання коштів,

передбачених у державному бюджеті для часткового

відшкодування суб'єктам господарювання вартості

будівництва та реконструкції тваринницьких ферм

і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

 

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2010 р. № 900 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 75, ст. 2666; № 80, ст. 2820; 2011 р., № 11, ст. 486; № 28, ст. 1189; 2012 р., № 83, ст. 3356), зміни, що додаються.

 

 

Прем'єр-міністр України                                                                                                                                                                              М. АЗАРОВ

Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів”

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів” підготовлено на виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” та абзацу першого підпункту 2 пункту 9 витягу з протоколу № 1 засідання Кабінету Міністрів України від 03 січня 2013 року.

Головним завданням є внесення змін та приведення діючого Порядку до норм чинного законодавства, а також уніфікація його в частині встановлення років введення об’єктів у дію.

Прийняття зазначеного регуляторного акта дасть можливість привести діючий Порядок до норм чинного законодавства, уніфікувати його в частині встановлення років введення об’єктів у дію, що не потребуватиме щорічного внесення відповідних змін, а також забезпечить можливість здійснення у 2013 році часткового відшкодування вартості об’єктів.

Зазначений проект постанови Кабінету Міністрів України разом з аналізом регуляторного акта знаходиться на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики України www.minagro.gov.ua

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів України надсилати протягом місяця з дня оприлюднення на адресу:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департамент тваринництва, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24 або на адресу електронної пошти saganovska@minapk.gov.ua.

 

 

Директор

Департаменту тваринництва                                                                                                                                                                       А.А. Гетя

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів”

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття постанови

Проект постанови Кабінет Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів” розроблено на виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” та абзацу першого підпункту 2 пункту 9 витягу з протоколу № 1 засідання Кабінету Міністрів України від 03 січня 2013 року.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою внесення змін є приведення діючого Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.2010 № 900 (далі - Порядок), до норм чинного законодавства, а також уніфікація його в частині встановлення років введення об’єктів у дію.

3. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють:

Конституція України;

Бюджетний кодекс України;

закони України "Про Державний бюджет України на 2013 рік” та “Про державну підтримку сільського господарства України”

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація проекту постанови не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект постанови потребує погодження з Міністерством фінансів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством юстиції України та Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

6. Регіональний аспект

Проект постанови не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

6.1. Запобігання дискримінації

Положення проекту акта не містить ознак дискримінації.

7. Запобігання корупції

Проект постанови не відноситься до проектів нормативно-правових актів з потенційно високим ступенем корупційних ризиків.

8. Громадське обговорення

З метою громадського обговорення проект постанови розміщено на сайті Мінагрополітики України.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект постанови потребує погодження з Федерацією роботодавців України та Спільним представницьким органом профспілок.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект постанови є регуляторним актом.

11. Прогноз результатів

Прийняття постанови дасть можливість привести діючий Порядок до норм чинного законодавства, уніфікувати його в частині встановлення років введення об’єктів у дію, що не потребуватиме щорічного внесення відповідних змін, а також забезпечить можливість здійснення у 2013 році часткового відшкодування вартості об’єктів.

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

         політики та продовольства України                                                                                                                                                          І.Ю. Бісюк

Аналіз регуляторного впливу

до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів”

 

1. Опис проблеми, яку планується розв'язати шляхом втручання у відповідні сфери підприємницької діяльності:

На виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” та абзацу першого підпункту 2 пункту 9 витягу з протоколу № 1 засідання Кабінету Міністрів України від 03 січня 2013 року Мінагрополітики України розробило проект постанови Кабінету Міністрів України ”ро внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів”.

2. Визначення цілей державного регулювання:

Проектом постанови передбачається внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.2010 № 900 (далі - Порядок).

Метою внесення змін є приведення діючого Порядку до норм чинного законодавства, а також уніфікація його в частині встановлення років введення об’єктів у дію.

3. Прийнятні альтернативні способи досягнення зазначеної цілі, переваги обраного способу:

Часткове відшкодування надається у розмірі до 50 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) завершених у поточному та двох попередніх роках етапів будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, у яких згідно з проектом повинно утримуватися не менш як 500 голів великої рогатої худоби, або не менш як 1200 свиноматок, або не менш як 1 млн. голів птиці, та до 30 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) завершених у поточному та двох попередніх роках етапів будівництва та реконструкції підприємств з виробництва комбікормів (далі - об'єкти).

Альтернативного способу досягнення цілі не існує.

4. Опис механізмів для розв'язання проблем, відповідні заходи:

У тексті проекту постанови роки завершення етапів будівництва та реконструкції об'єктів, вартість яких підлягає частковому відшкодуванню, замінено словами у поточному та двох попередніх роках.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта:

Прийняття постанови дасть можливість привести діючий Порядок до норм чинного законодавства, уніфікувати його в частині встановлення років введення об’єктів у дію, що не потребуватиме щорічного внесення відповідних змін, а також забезпечить можливість здійснення у 2013 році часткового відшкодування вартості об’єктів.

6. Очікувані результати прийняття акту:

Прийняття даного проекту постанови мотивуватиме залучення інвестицій для будівництва нових та реконструкції існуючих ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, в результаті чого буде збільшено виробництво продукції тваринництва, підвищено продуктивність худоби.

7. Обґрунтування дії строку акта:

Порядок використання коштів є безстроковим і діє (застосовується) у разі передбачення в державному бюджеті асигнувань за відповідним напрямом.

8. Визначення показників результативності акта:

Дія даної постанови сприяє поширенню зацікавленості інвесторів до будівництва нових та реконструкції існуючих ферм та комплексів. У 2012 році введено в дію 369 тваринницьких ферм та комплексів, з них: побудовано 77 об’єктів, реконструйовано 292 об’єкти.

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основними положеннями акта вище середнього – проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів” розміщений на сайті www.minagro.gov.ua.

Після прийняття акта, його редакцію буде оприлюднено на сайтах Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та в ЗМІ.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта:

Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось до набрання ним чинності шляхом аналізу інформації, наданої регіонами про кількість сільськогосподарських товаровиробників, які можуть претендувати на відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено в місячний строк після закінчення бюджетного року.

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися за показниками результативності Міністерством аграрної політики та продовольства України, а також на регіональному рівні Міністерством аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, головними управліннями (департаментами) агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій.

 

 

          Директор

          Департаменту тваринництва                                                                                                                                                                    А.А. ГетяДодатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux