портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 02 квітня 2015

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

_______________                                                            Київ                                                            №_____________

  

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу

Міністерства сільського господарства і продовольства

України від 30 листопада 1993 року № 321

 

Відповідно до пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 (зі змінами),

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321 "Про порядок оплати робіт, що виконуються проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 вересня 1995 року за № 345/881 (із змінами).

2. Департаменту землеробства та технічної політики в АПК у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                           Я.В. Краснопольський

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України

від 30 листопада 1993 року № 321"

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321", Мінагрополітики України оголошує про його публікацію.

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321", підготовлено з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Повний пакет документів до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321" розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб–сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua / розділ Регуляторна політика / Проекти регуляторних актів / Проекти наказів).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001.

E-mail: anatoliy.rudyuk@minagro.gov.ua (виконавець Рудюк Анатолій Миколайович тел. 279-82-89).

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

E-mail: inform@dkrp.gov.ua

  

 

Перший заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                           Я.В. Краснопольський

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України

від 30 листопада 1993 року № 321"

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321" підготовлено на виконання пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 (зі змінами).

Наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321 "Про порядок оплати робіт, що виконуються проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 вересня 1995 року за № 345/881, втратив свою актуальність у зв'язку з прийняттям наказу Міністерства аграрної політики України від 26 лютого 2004 року № 51 "Про затвердження Положення про моніторинг грунтів на землях сільськогосподарського призначення", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за № 383/8982.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття даного проекту наказу є приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України.

3. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють:

Конституція України;

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація проекту наказу не потребує додаткових витрат з державного бюджету України та місцевих бюджетів.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу підлягає погодженню з Державною регуляторною службою України і потребує державної реєстрації у Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, які містять ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу розміщено на офіційному веб-сайті Мінагрополітики України (www.minagro.gov.ua).

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Аналіз регуляторного акту.

Проект наказу є регуляторним актом.

 

Сфери впливу

Втрати

Вигода

Інтереси держави

відсутні

Приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства

Інтереси суб’єктів господарювання

відсутні

відсутні

Інтереси громадян

відсутні

відсутні

 

101. Вплив реалізації акта на ринок праці

Вплив реалізації акта на ринок праці відсутній.

11. Прогноз результатів

У разі прийняття проекту наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321" наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321 "Про порядок оплати робіт, що виконуються проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 вересня 1995 року за № 345/881, буде визнаний таким, що втратив чинність.

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                           Я.В. Краснопольський

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України

від 30 листопада 1993 року № 321"

 

1. Опис проблеми, яку планується розв’язати шляхом державного регулювання

Наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321 "Про порядок оплати робіт, що виконуються проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 вересня 1995 року за № 345/881, втратив свою актуальність, в зв'язку з прийняттям наказу Міністерства аграрної політики України від 26 лютого 2004 року № 51 "Про затвердження Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за № 383/8982.

2. Визначення цілей державного регулювання

Проект наказу розроблено відповідно до п.16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 (зі змінами) та з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України.

3. Прийнятні альтернативні способи досягнення зазначеної цілі, переваги обраного способу

Існують два альтернативні способи досягнення цілі державного регулювання.

Перший спосіб – невтручання і залишення існуючої ситуації без змін. Цей спосіб є неприйнятним, оскільки деякі накази міністерства втратили свою актуальність, а деякі не в повній мірі відповідають нормам чинного законодавства України.

Другий спосіб – прийняття зазначеного проекту наказу. Це дозволить визнати таким, що втратив чинність наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321 "Про порядок оплати робіт, що виконуються проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 вересня 1995 року за № 345/881, як такий, що втратив свою актуальність.

Тому, єдиним варіантом врегулювання питання є прийняття проекту наказу.

4. Опис механізмів для розв’язання проблеми, відповідні заходи

Проектом наказу передбачається визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 30 листопада 1993 року № 321 "Про порядок оплати робіт, що виконуються проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 вересня 1995 року за № 345/881.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття проекту наказу

Реалізація вимог запропонованого регуляторного акта не потребує додаткових бюджетних витрат, а також не спричиняє виникнення фінансових витрат у населення.

Зовнішніх чинників, які б могли безпосередньо вплинути на дію цього регуляторного акту немає.

6. Очікувані результати прийняття акта

 

Сфери впливу

Втрати

Вигода

Інтереси держави

відсутні

приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства

Інтереси суб’єктів господарювання

відсутні

відсутні

Інтереси громадян

відсутні

відсутні

 

7. Обґрунтування строку дії акта

Строк дії проекту наказу необмежений. Проект наказу діє постійно з дня набрання чинності.

8. Визначення показників результативності акта

До показників результативності регуляторного акта належать:

1) обсяг надходжень до бюджетів: реалізація проекту наказу не впливатиме на обсяг надходжень до бюджету різних рівнів;

2) кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта: дія акта поширюватиметься на суб’єктів господарювання, визначених зазначеним наказом;

3) розмір коштів і час, що витрачатимуться фізичними особами та суб’єктами господарювання, пов'язаними з виконанням вимог регуляторного акта: реалізація регуляторного акта не потребує додаткових витрат коштів та часу фізичних осіб і суб’єктів господарювання;

4) рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень проекту наказу: високий.

Проект регуляторного акта оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua).

Після прийняття акта його редакцію також буде розміщено на сайті та в інформаційно-пошуковій системі нормативних документів Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Заходи щодо відстеження результативності акта базуються на Методиці відстеження результативності регуляторного акта, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308.

Базове відстеження заплановано після набрання чинності регуляторним актом.

Повторне відстеження результативності буде здійснюватись через рік після набрання чинності регуляторним актом.

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                           Я.В. КраснопольськийOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux