портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 12 листопада 2014

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299"

Проект

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

             _______________                                                                              Київ                                                                                        №_____________

 

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства

аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500 та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 „Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 червня 2010 року за № 444/17739.

2. Департаменту землеробства та технічної політики в АПК (Лазарь Т.І.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Дикуна А.Є.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                       І.О. Швайка

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299”

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерство аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299” та аналізу регуляторного впливу зазначеного проекту Мінагрополітики України робить оголошення про його публікацію.

Повний пакет документів до проекту наказу Міністерство аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299” розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України: (www.minagro.gov.ua / розділ Регуляторна політика / Проекти регуляторних актів 2014).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та підприємництва, e-mail: mail@dkrp.gov.ua;

03041, м. Київ - 41, вул. Генерала Родимцева, 15, Український інститут експертизи сортів рослин, e-mail:uiesr@sops.gov.ua.

Відповідальний виконавець: Третьякова Алла Анатоліївна, тел. 258-34-56.

 

 

Заступник Міністра аграрної політики

та продовольства України –

керівник апарату                                                                                                                                                                                          О.В. Сень

 

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299”

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проектом наказу передбачається визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

2. Мета та шляхи її досягнення

Наказ Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики” був розроблений на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2009 року № 605 “Про затвердження переліків платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики”, яка була визнана такою, що втратила чинність, у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1348 “Деякі питання надання послуг Державною ветеринарною та фітосанітарною службою, органами та установами, що належать до сфери її управління”.

3. Правові аспекти

У цій сфері правового регулювання діють такі нормативно-правові акти:

Закон України “Про охорону прав на сорти рослин”;

Указ Президента України від 13 квітня 2011 року № 464 “Про затвердження Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України”;

Указ Президента України від 23 квітня 2011 року № 500 “Про Міністерство аграрної політики та продовольства України”;

Постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1348 “Деякі питання надання послуг Державною ветеринарною та фітосанітарною службою, органами та установами, що належать до сфери її управління”.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація зазначеного проекту наказу не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує погодження з Міністерством фінансів України, Державною фінансовою інспекцією України, Державною казначейською службою України, Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Проект наказу підлягає державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

6¹. Запобігання дискримінації

У зазначеному проекті наказу відсутні положення, що містять ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила та процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу розміщений на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу є регуляторним актом та відповідає принципам державної регуляторної політики.

10¹. Вплив реалізації акта на ринок праці

Проект наказу не впливає на ринок праці.

11. Прогноз результатів

Прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України „Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299” усуне дублювання нормативних актів Мінагрополітики України щодо дій, пов’язаних з наданням платних послуг у сфері охорони прав на сорти рослин.

 

 

Заступник Міністра аграрної політики

та продовольства України                                                                                                                                                                         А.Є. Дикун

 

 

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299”

 

1. Проблема, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання

Проектом наказу передбачається визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 „Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики”, який був розроблений на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2009 року № 605 “Про затвердження переліків платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами державної системи з охорони прав на сорти рослин, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики”, яка була визнана такою, що втратила чинність, у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1348 “Деякі питання надання послуг Державною ветеринарною та фітосанітарною службою, органами та установами, що належать до сфери її управління”. У зв’язку з цим виникла необхідність визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 „Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики”.

2. Цілі державного регулювання

Проект наказу розроблений з метою приведення нормативно-правових актів у сфері охорони прав на сорти рослин у відповідність до вимог чинного законодавства України.

3. Альтернативні способи досягнення зазначених цілей

Прийняття проекту даного наказу дозволить уникнути правових колізій, які можуть виникнути в зв'язку з неактуальністю наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 „Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики”, усунути дублювання нормативно-правових актів Мінагрополітики України щодо дій, пов'язаних з наданням платних послуг у сфері охорони прав на сорти рослин.

Єдиним способом врегулювання питання є прийняття проекту наказу.

4. Механізм застосування для розв'язання проблеми, і відповідні заходи

Проектом наказу пропонується визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України 08 червня 2010 року № 299 „Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики”.

Для прийняття проекту наказу необхідно здійснити такі організаційні заходи:

провести погодження проекту наказу із заінтересованими органами виконавчої влади та подати на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

забезпечити інформування громадськості про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 „Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики” шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінагрополітики України.

5. Досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

Прийняття проекту наказу забезпечить приведення нормативно-правових актів у сфері охорони прав на сорти рослин у відповідність до вимог чинного законодавства України.

6. Очікувані результати прийняття акту

 

Вигоди

Витрати

Сфера інтересів держави

Приведення нормативно-правових актів у сфері охорони прав на сорти рослин у відповідність до вимог чинного законодавства України

Додаткові витрати державного та місцевих бюджетів відсутні

Сфера інтересів суб'єктів, господарювання

Упорядкування діяльності бюджетних установ державної системи з охорони прав на сорти рослин та приведення її до вимог чинного законодавства

Витрати відсутні

Сфера інтересів громадян

Приведення нормативно-правових актів у сфері охорони прав на сорти рослин у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Витрати відсутні

   

 

7. Обґрунтування дії строку акта

Строк дії проекту наказу необмежений. Проект наказу діє постійно з дня набрання чинності.

8. Визначення показників результативності акта

Основними показниками результативності регуляторного акта є:

кількість суб'єктів господарювання необмежена;

інформування суб'єктів господарювання про визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 08 червня 2010 року № 299 „Про затвердження Порядку акумулювання, перерозподілу та використання коштів за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що входять до сфери управління Міністерства аграрної політики”.

9. Визначення заходів, з допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Базове відстеження результативності проекту наказу здійснюватиметься до дня набрання чинності цим актом, шляхом збору пропозицій та зауважень до нього, а також їх аналізу.

Повторне відстеження планується здійснити через рік після набрання чинності цього регуляторного акта з використанням показників результативності шляхом аналізу статистичних даних порівняно з даними базового відстеження результативності.

Відстеження результативності буде здійснене Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

 

Заступник Міністра аграрної політики

та продовольства України                                                                                                                                                                        А.Є. Дикун

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux