портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 21 жовтня 2014

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

_______________                                                                                  Київ                                                                                    №_____________

 

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства

аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682 "Про затвердження Порядку визначення на конкурсних засадах виконавців програми "Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки", що фінансується з Державного бюджету України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09 грудня 2005 року за № 1483/11763.

2. Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України (Куць О.І.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Дикуна А.Є.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                         І.О. Швайка

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року№ 682"

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" Мінагрополітики України оголошує про його публікацію.

Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" підготовлено на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2014 року № 29598/1/1-14 до листів Міністерства юстиції України від 28 липня 2014 року № 9825-0-4-11/10.1 та від 25 липня 2014 року № 10.1-19/46 щодо переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих у Мін’юсті України, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції і законодавства України.

Наказом Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682, який було прийнято з метою забезпечення раціонального та ефективного використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року № 1125 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки розвитку підприємств молочної переробки", було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки розвитку підприємств молочної переробки на 2005 рік.

На даний час немає законодавчих або нормативно-правових підстав для продовження дії Порядку.

Повний пакет документів до проекту наказу Мінагрополітики України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001.

Відповідальний виконавець – Гончаренко Тамара Володимирівна (тел. 278-56-67, e-mail: tamara.goncharenko@minagro.gov.ua).

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України

з питань європейської інтеграції                                                                                                                                                     В.В. Рутицька

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682"

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" (далі – проект наказу) підготовлено відповідно до вимог Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731.

Наказом Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682, який було прийнято з метою забезпечення раціонального та ефективного використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року № 1125 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки розвитку підприємств молочної переробки", затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки розвитку підприємств молочної переробки (далі – Порядок).

Вищевказаний Порядок визначав механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики в Державному бюджеті України на 2005 рік за програмою "Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки".

На даний час немає законодавчих або нормативно-правових підстав для продовження дії Порядку.

2. Мета і шляхи її досягнення

Проект наказу розроблений з метою визнання таким, що втратив чинність та приведення у відповідність до чинного законодавства України.

3. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють:

Конституція України;

Указ Президента України від 23 квітня 2011 року № 500 "Про Міністерство аграрної політики та продовольства України",

постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Введення в дію зазначеного проекту наказу не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує погодження з Мінфіном України, Регуляторною службою України та державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць, не впливає на регіональний розвиток та потреби регіонів.

6.1 Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, які можуть містити ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу як акт регуляторного впливу підлягає оприлюдненню на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу відноситься до актів регуляторного впливу.

11. Прогноз результатів

Прийняття наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" забезпечить приведення власних нормативно-правових актів до вимог законодавства України.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                           А.Є. Дикун

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682"

 

1. Визначення проблеми, яку планується розв'язати шляхом державного регулювання

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" (далі – проект наказу) підготовлено відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України.

Наказом Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682, який було прийнято з метою забезпечення раціонального та ефективного використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року № 1125 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки розвитку підприємств молочної переробки", було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки розвитку підприємств молочної переробки на 2005 рік.

Вищевказаний Порядок визначав механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики в Державному бюджеті України на відповідний рік за програмою "Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки".

Приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України планується вирішити шляхом прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682".

2. Визначення цілей державного регулювання

Проект наказу розроблений з метою визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682.

3. Прийнятні альтернативні способи досягнення зазначеної цілі, переваги обраного способу

Існують два альтернативні способи досягнення цілі державного регулювання.

Перший спосіб – це залишити чинне законодавство без змін, проте, даний спосіб не відповідатиме вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади".

Другий альтернативний спосіб – прийняття проекту наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" забезпечить приведення нормативно-правових актів міністерства у відповідність до вимог чинного законодавства України.

4. Опис механізму, який пропонується для розв'язання проблеми

Розв’язання проблеми можливе шляхом прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682".

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту

Прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" дозволить:

- виконати вимоги Міністерства юстиції України надіслані листами від 28.07.2014 № 9825-0-4-11/10.1 і 25.07.2014 № 10.1-19/46;

- виконати доручення Кабінету Міністрів України від 23.08.2014 № 29598/1/1-14 щодо перегляду нормативно-правових актів та приведення їх у відповідність із чинним законодавством;

- привести нормативно-правові акти міністерства у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Реалізація вимог запропонованого регуляторного акту не потребує додаткових бюджетних витрат, а також не спричиняє виникнення фінансових витрат у населення.

Зовнішніх чинників, які б могли безпосередньо вплинути на дію цього регуляторного акту немає.

6. Очікувані результати прийняття акту

 

Сфери впливу

Вигоди

Втрати

Інтереси держави

приведення нормативно-правового акту у відповідність до вимог чинного законодавства

відсутні

Інтереси суб'єктів господарювання

відсутні

відсутні

Інтереси громадян

відсутні

відсутні

 

7. Запропонований строк дії акту

Строк дії проекту наказу не обмежений. Проект наказу діє постійно з дня набрання чинності.

8. Визначення показників результативності акту

Основним показником результативності прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 грудня 2005 року № 682" буде забезпечення приведення власних нормативно-правових актів до вимог чинного законодавства України.

Реалізація регуляторного акта не потребує додаткових витрат коштів та часу суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом молочних продуктів.

Додаткових фінансових надходжень до державного та місцевих бюджетів не передбачається.

Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія акта – близько 634.

Рівень поінформованості оцінюється як середній: по-перше – проект наказу оприлюднено з метою обговорення та отримання від суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій на сайті Мінагрополітики України за електронною адресою www.minagro.gov.ua (розділ "Регуляторні акти"), по-друге – після прийняття, зазначений регуляторний акт буде опубліковано в установленому законодавством порядку та розміщено на сайті Мінагрополітики України та Верховної Ради України.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акту

Відстеження регуляторного акта буде здійснено за показниками результативності. Базове та повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Базове відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено до набрання чинності цього регуляторного акта шляхом аналізу статистичних даних.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено через рік після набрання чинності цього регуляторного акта, але не пізніше ніж через два роки шляхом аналізу статистичних даних.

Періодичне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись шляхом аналізу статистичних даних раз на три роки не пізніше ніж через рік з дня проведення повторного відстеження з метою подальшого удосконалення законодавства України.

 

 

 Заступник Міністра аграрної

 політики та продовольства України                                                                                                                                                         А.Є. Дикун

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux