портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 04 серпня 2015

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310"

Проект

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

_______________                                                                Київ                                                        №_____________

 

Про визнання таким, що втратив чинність,

наказу Міністерства аграрної політики та

продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” та з метою приведення у відповідність із законодавством нормативно-правових актів

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310 “Про затвердження зразка Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 вересня 2014 року за № 1115/25892.

2. Департаменту землеробства та технічної політики в АПК (Топчію В.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Краснопольського Я.В.

 

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                           О.М. Павленко

Повідомленняпро оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства Українивід 20 серпня 2014 року № 310”

 

Проект наказу розроблено Міністерством аграрної політики та продовольства України разом із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, розроблений відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”, Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15, та Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 (із змінами).

Враховуючи вищезазначене, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України, визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310 “Про затвердження зразка Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України   11 вересня 2014 року за № 1115/25892

Проект акта, пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України http://minagro.gov.ua та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (www.land.gov.ua) в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця за адресою:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, 01001,

м. Київ, вул. Хрещатик, 24, тел. 279-84-74, http://minagro.gov.ua/;

Державна служба України з питань геодезії, картограіії та кадастру, МСП 03680, м. Київ, вул. Народного ополчення, 3, тел. 249-96-91, факс 249-96-70, post@land.gov.ua/;

Державна регуляторна служба України, 01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 285-05-55, факс 254-43-93, inform@dkpp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

 

 

Перший заступник Міністра

        аграрної політики та продовольства України                                                                                                                         Я.В. Краснопольський

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310”

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, було розроблено відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”, Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15, та Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 (із змінами).

У зв’язку із зазначеною реорганізацією центральних органів виконавчої влади, реєстраційне посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем, затверджене наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року за № 1115/25892 містить назву “Державне агентство земельних ресурсів України” яку необхідно змінити на “Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру”. За інформацією Держгеокадастру, ними розроблено відповідний проект наказу.

Враховуючи вищезазначене, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства України визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310 “Про затвердження зразка Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 вересня 2014 року за № 1115/25892.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття проекту наказу є приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства. Проектом наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України пропонується визнати таким, що втратив чинність наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310”.

3. Правові аспекти

У цій сфері правового регулювання діють такі нормативно-правові акти:

Закон України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність”;

постанова Кабінету Міністрів України від від 13 липня 1998 року № 1075 “Про Порядок використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок”;

постанова Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 “Про затвердження Положення про Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України”;

постанова Кабінету Міністрів від 14 січня 2015 року № 15 “Про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру”.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття та реалізація проекту наказу не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує погодження з Державною регуляторною службою України, Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також підлягає державній реєстрації у Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

6.1. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, які містять ознаки дискримінації. Проект акта не потребує проведення громадської антидискримінаційної експертизи.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується відносин у соціально-трудовій сфері, а тому не потребує погодження з уповноваженими представниками від всеукраїнських профспілок, їх об’єднань та всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу дозволить привести у відповідність акти чинного законодавства України.

Проект наказу відповідає вимогам Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

10.1. Вплив реалізації акта на ринок праці.

Реалізація проекту акта не вплине на ринок праці.

11. Прогноз результатів

Прийняття проекту наказу забезпечить узгодження норм законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та забезпечить приведення нормативно-правових актів Держгеокадастру України у відповідність до чинного законодавства.

         Перший заступник Міністра

         аграрної політики та продовольства України                                                                                                                    Я.В. Краснопольський

Аналіз регуляторного впливу

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства Українивід 20 серпня 2014 року № 310”

 

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

Цей проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, було розроблено відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”, Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15, та Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 (із змінами).

Враховуючи вищезазначене, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України, визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310 “Про затвердження зразка Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 вересня 2014 року за № 1115/25892.

2. Цілі державного регулювання

Цілями державного регулювання є узгодження норм чинного законодавства України.

3. Визначення альтернативних способів досягнення встановлених цілей

Альтернативи запропонованому проекту акта на сьогодні немає.

4. Механізм і заходи, що пропонуються для розв’язання цілей

Цим наказом передбачається визнати таким, що втратив чинність, наказ  Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310 “Про затвердження зразка Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем”.

5. Можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

З прийняттям проекту наказу “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 серпня 2014 року № 310” відбудеться узгодження норм чинного законодавства України.

Ризику впливу зовнішніх факторів на дію регуляторного акта немає.

Реалізація вимог запропонованого регуляторного акта не потребує додаткових витрат Державного бюджету України.

6. Очікувані результати прийняття регуляторного акта

Очікуваними результатами затвердження регуляторного акта є узгодження норм чинного законодавства України.

Регуляторний акт відповідає вимогам Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

7. Обґрунтування строку чинності регуляторного акта

Строк дії акта не обмежено у часі.

8. Показники результативності регуляторного акта

Основним показником результативності акта є:

реалізація акта не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат;

дія акта поширюватиметься на кожного суб’єкта господарювання, що здійснюватиме господарську діяльність з виконання топографо-геодезичних і картографічних робіт з використанням апаратури супутникових радіонавігаційних систем;

виконання вимог акта не потребує від суб’єктів господарювання додаткових витрат коштів і часу;

рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта достатній: проект акта оприлюднено на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua., та Мінагрополітики України http://minagro.gov.ua/

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Базове відстеження результативності проекту наказу здійснюється до дня набрання ним чинності шляхом аналізу відповідних статистичних даних та опитування суб’єктів господарювання.

Повторне відстеження результативності проекту наказу буде здійснюватися через рік після набрання ним чинності шляхом опитування відповідних суб’єктів господарювання та аналізу інформації від центральних органів виконавчої влади, на які покладено функції державного управління у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

За результатами повторного відстеження відбудеться порівняння показників базового та повторного відстеження. У разі надходження пропозицій та зауважень, які заслуговують на увагу, або виявлення неврегульованих та проблемних питань буде розглядатися питання про необхідність внесення відповідних змін до чинної нормативно-правової бази України.

Періодичне відстеження здійснюватиметься раз на три роки, починаючи з дня виконання заходів з повторного відстеження.

 

 

Перший заступник Міністра

аграрної політики та продовольства України                                                                                                                    Я.В. КраснопольськийOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux