портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 26 грудня 2013

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54”

Проект

 

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

______________                                                                                    Київ                                                                                      _____________   

 

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу

Міністерства агропромислового комплексу України

та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року

№ 129/54

 

Відповідно до пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства,

 

НАКАЗУЄМО:

 

1. Визнати таким,  що  втратив  чинність,  наказ  Міністерства  агропромислового  комплексу  України та Міністерства економіки України від  28 квітня 1998 року № 129/54 "Про затвердження Порядку поставок сільськогосподарським товаровиробникам нафтопродуктів, які закуповуються за рахунок коштів, виділених для централізованої закупівлі з подальшою реалізацією їх сільськогосподарським товаровиробникам, що уклали угоди на продаж зерна за державним замовленням", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 травня 1998 року за № 319/2759.

         2. Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Міністерства аграрної політики та продовольства України(Григорович О.І.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Давиденка В.М.

 

 

 Міністр економічного розвитку та торгівлі України                                                                 Міністр аграрної політики та продовольства України

                                                                                           

                                                                  І.М. Прасолов                                                                                                                            М.В. Присяжнюк      

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність,  наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54"

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту спільного наказу "Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність,  наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54" та аналізу регуляторного впливу зазначеного проекту Міністерство аграрної політики та продовольства України робить оголошення про його публікацію.

Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність,  наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54" підготовлено на виконання листа Міністерства юстиції України від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9 щодо переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих у Мін’юсті України, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції і законодавства України.

Повний пакет документів до проекту наказу "Про визнання таким, що втратив чинність,  наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54" розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001, e-mail: tosh@minapk.gov.ua. Виконавець: Хоменко Юрій Іванович – тел. 280-41-66.

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                    В.М. Давиденко

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54"

 

1. Обгрунтування необхідності прийняття акта

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54" підготовлений на виконання доручень Кабінету Міністрів України від 31 січня 2013 року № 9825-0-4-11/10.1 та від 30 січня  2013 року № 10.1-19/9 та вимог Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731.

Наказом Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54, який прийнято на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 червня 1997 року № 539 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення організованого збирання урожаю ранніх зернових культур у 1997 році", затверджено Порядок поставок сільськогосподарським товаровиробникам нафтопродуктiв, які закуповуються за рахунок коштів, виділених для централiзованої закупiвлi з подальшою реалiзацією їх сільськогосподарським товаровиробниикам, що уклали угоди на продаж зерна за державним замовленням (далі – Порядок).

У 2000 році Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від
17 січня 2000 року № 50 "Про нові підходи до забезпечення сільсько­госпо­дарських товаровиробників матеріально-технічними ресурсами", згідно з якою було встановлено, що з 01 січня 2000 року органи виконавчої влади не беруть безпосередньої участі у вирішенні питань, пов`язаних із забезпеченням сільськогосподарських товаровиробників матеріально-технічними ресурсами, у тому числі пально-мастильними матеріалами, а сільськогосподарські товаровиробники закуповують необхідні матеріально-технічні ресурси у суб`єктів підприємницької діяльності, зокрема через біржовий ринок.

В зв'язку з цим Порядок втратив актуальність. На даний час немає правових підстав для продовження дії Порядку.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття проекту наказу є приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства.

Мета досягається шляхом визнання наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54 таким, що втратив чинність.

3. Правові аспекти

У цій сфері суспільних відносин діють:

постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади";

постанова Кабінету Міністрів України від 07 червня 1997 року № 539 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення організованого збирання урожаю ранніх зернових культур у 1997 році".

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Введення в дію зазначеного проекту наказу не потребує додаткових витрат з державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць, не впливає на регіональний розвиток та потреби регіонів.

6.1. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, що містять ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

Проект наказу не містить правил та процедур, що несуть ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу не потребує громадського обговорення.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу є регуляторним актом.

11. Прогноз результатів

Прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54" забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                     В.М. Давиденко

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54"

 

1. Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання:

Проект наказу розроблено на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

2. Визначення цілей державного регулювання:

Прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54" забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України.

3. Прийнятні альтернативні способи досягнення зазначеної цілі, переваги обраного способу:

Прийняття зазначеного наказу є єдиним способом що забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України.

4. Опис механізмів для розв’язання проблеми, відповідні заходи:

Наказом Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54 затверджено Порядок поставок сільськогосподарським товаровиробникам нафтопродуктiв, які закуповуються за рахунок коштів, виділених для централiзованої закупiвлi з подальшою реалiзацією їх сільськогосподарським товаровиробниикам, що уклали угоди на продаж зерна за державним замовленням.

У 2000 році Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від
17 січня 2000 року № 50 "Про нові підходи до забезпечення сільсько­госпо­дарських товаровиробників матеріально-технічними ресурсами", згідно з якою було встановлено, що з 01 січня 2000 року органи виконавчої влади не беруть безпосередньої участі у вирішенні питань, пов`язаних із забезпеченням сільськогосподарських товаровиробників матеріально-технічними ресурсами, у тому числі пально-мастильними матеріалами, а сільськогосподарські товаровиробники закуповують необхідні матеріально-технічні ресурси у суб`єктів підприємницької діяльності, зокрема через біржовий ринок.

В зв'язку з цим, на даний час немає правових підстав для продовження дії наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54. Розв’язання проблеми досягається шляхом визнання наказу Міністерства агропромислового комплексу України та Міністерства економіки України від 28 квітня 1998 року № 129/54 таким, що втратив чинність.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта:

У разі прийняття наказу буде забезпечено скасування нормативно-правових актів, які втратили актуальність та не відповідають вимогам чинного законодавства.

6. Очікувані результати прийняття акта:

Прийняття проекту наказу забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства.

Основні результати наведено у таблиці: 

 


 

Вигоди

Витрати

Держава

Забезпечення приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства

відсутні

Суб'єкти господарювання (виробники сільськогосподарської продукції)

відсутні

відсутні

Населення

відсутні

відсутні

 

7. Обґрунтування строку дії акта:

Термін дії – починаючи з дати прийняття наказу.

8. Визначення показників результативності акта:

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання або фізичних осіб з основних положень проекту наказу вище середнього.

Проекту наказу 25.12.2013 було розміщено на веб-сайті Мінагрополітики України www.minagro.kiev.ua.

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта:

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                    В.М. ДавиденкоOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux