портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 18 жовтня 2013

Проект наказу Мінагрополітики України “Про внесення зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”

Проект

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 ______________                                                                                   Київ                                                                                         __________

 

Про внесення зміни до Порядку та умов проведення

конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих

кооперативів для надання їм фінансової підтримки за

рахунок коштів державного бюджету

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2011 року № 272 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів”, пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення нормативно-правових актів міністерства у відповідність до чинного законодавства України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Внести зміну до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для  надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 серпня 2011 року № 410, зареєстрованим в Міністерсті юстиції України 06 жовтня 2011 року за № 1152/19890, виключивши абзац четвертий пункту 3.2 розділу ІІІ.

2. Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Кадигроб С.В.) в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сеня О.В.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                        М.В. Присяжнюк

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до Порядку та умов  проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету” (далі - проект наказу) Міністерство аграрної політики та продовольства України оголошує про його публікацію.

Дата оприлюднення:18 жовтня 2013 року

Стислий зміст проекту наказу:

проект наказу підготовлено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України”, якою внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та доручено міністерствам привести свої власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою. Пунктом 16 зазначеної постанови виключено абзац четвертий пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня  2011 року № 272, а саме слова - “копію довідки про включення до ЄДРПОУ”.

В зв’язку, з вищевикладеним вносяться зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 17 серпня 2011 року № 410, який зареєстровано в Мін’юсті України від 06 жовтня 2011 року № 1152/19890, шляхом виключення абзацу четвертого пункту 3.2 розділу ІІІ.

Повний пакет документів до проекту наказу та Аналіз регуляторного впливу проекту наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі просимо надати протягом місяця за адресою: Міністерство аграрної політики та продовольства України, вул. Хрещатик, 24, м. Київ, Україна, 01001 та на e‑mail: sirenko@minapk.kiev.ua. Контактна особа – Хлєбнікова Тетяна Петрівна (тел. 278-56-10)

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України – керівник апарату                                                                                                                        О.В. Сень

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття наказу

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для  надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету” (далі – проект наказу), розроблений на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949 “Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України”, якою внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та доручено міністерствам привести свої власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою. Пунктом 16 зазначеної постанови виключено абзац четвертий пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня  2011 року № 272, а саме слова - “копію довідки про включення до ЄДРПОУ”.

В зв’язку, з вищевикладеним вносяться зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 17 серпня 2011 року № 410, який зареєстровано в Мін’юсті України від 06 жовтня 2011 року № 1152/19890, шляхом виключення абзацу четвертого пункту 3.2 розділу ІІІ.

2.Мета і шляхи її досягнення

Метою проекту наказу є приведення наказу Мінагрополітики України від 17 серпня 2011 року № 410 “Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для  надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”, який зареєстровано в Мін’юсті України від 06 жовтня 2011 року № 1152/19890, у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949.

3. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють: постанова Кабінету Міністрів України від 09 березня 2011 року № 272 “Про затвердження Порядку

використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів”, постанова Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949 “Про внесення змін до деяких постанов  вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України”, наказ Мінагрополітики України від 17 серпня 2011 року № 410 “Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для  надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”, зареєстрований в Мін’юсті України від 06 жовтня 2011 року № 1152/19890.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Введення в дію зазначеного проекту наказу не потребує додаткових витрат з державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує погодження з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Проект наказу підлягає реєстрації у Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно - територіальних одиниць.

6 1. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, які можуть містити ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу як акт регуляторного впливу підлягає оприлюдненню на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу відноситься до актів регуляторного впливу.

Прийняття проекту наказу зменшить кількість документів, які подають сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи для участі у конкурсному відборі для отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.

11. Прогноз результатів

Прийняття наказу “Про внесення зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для  надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету” приведе наказ Мінагрополітики України від 17 серпня 2011 року № 410 у відповідність з постановами Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949 “Про внесення змін до деяких постанов  вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України” та від 09 березня 2011 року № 272 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів”.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України – керівник апарату                                                                                                                       О.В. Сень

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до Порядку та умов  проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”

 

1. Визначення проблеми, яку планується розв'язати шляхом державного регулювання

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про внесення зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для  надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету” (далі – проект наказу) розроблений на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949, якою внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та доручено міністерствам привести свої власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою. Пунктом 16 зазначеної постанови виключено абзац четвертий пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня  2011 року № 272, а саме слова - «копію довідки про включення до ЄДРПОУ».

2. Визначення цілей державного регулювання

Проект наказу розроблений з метою приведення наказу Мінагрополітики України від 17 серпня 2011 року № 410 “Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”, який зареєстровано в Мін’юсті України від 06 жовтня 2011 року № 1152/19890, у відповідність із зазначеними постановами.

3. Прийнятні альтернативні способи досягнення зазначеної цілі, переваги обраного способу

Існують два альтернативні способи досягнення цілі державного регулювання.

Перший спосіб – невтручання і залишення існуючої ситуації. Зазначений спосіб є неприйнятним, оскільки наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 серпня 2011 року № 410 “Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”, потребує приведення у відповідність до постанов Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949 “Про внесення змін до деяких постанов  вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України” та  від 09 березня 2011 року № 272 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів”.

Другий спосіб – прийняття зазначеного проекту наказу приведе у відповідність до постанов Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 949 “Про внесення змін до деяких постанов  вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань подання довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України” та від 09 березня 2011 року № 272 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів” наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 серпня 2011 року № 410 “Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”.

Тому, прийнятним варіантом врегулювання питання є прийняття проекту наказу.

4. Опис механізму, який пропонується для розв'язання проблеми

Внести зміни до Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для  надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 17 серпня 2011 року № 410 “Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів для надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету”, який зареєстровано в Мін’юсті України від 06 жовтня 2011 року № 1152/19890, виключивши абзац четвертий пункту 3.2 розділу ІІІ.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

Реалізація вимог запропонованого регуляторного акта не потребує додаткових бюджетних витрат, а також не спричиняє виникнення фінансових витрат у населення.

Зовнішніх чинників, які б могли безпосередньо вплинути на дію цього регуляторного акту, немає.

6. Очікувані результати прийняття акта

 

Сфери впливу

Вигоди

Втрати

 - Інтереси держави

- приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

- відсутні

 - Інтереси суб'єктів господарювання

- зменшення кількості документів, які подають сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи для участі у конкурсному відборі для отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів

 - відсутні

 - Інтереси громадян

 - відсутні

 - відсутні

 

7. Запропонований строк дії акта

Строк дії проекту наказу не обмежений. Проект наказу діє постійно з дня набрання чинності.

8. Визначення показників результативності акта

До показників результативності регуляторного акта належать:

1) обсяг надходжень до бюджетів: реалізація проекту наказу не впливатиме на обсяг надходжень до бюджету різних рівнів;

2) кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюватиметься дія акта: дія акта поширюватиметься на сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи;

3) розмір коштів і час, що витрачатимуться сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами, пов'язаними з виконанням вимог регуляторного акта: реалізація регуляторного акта не потребує додаткових витрат коштів та часу  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

4) рівень поінформованості сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів з основних положень проекту наказу: високий.

Проект регуляторного акта оприлюднено на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Після прийняття акта його редакцію також буде розміщено на сайтах Міністерства аграрної політики та продовольства України та в інформаційно-пошуковій системі нормативних документів Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено по показниках результативності.

Базове відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено до набрання чинності цього регуляторного акта шляхом аналізу статистичних даних.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено через рік після набрання чинності цього регуляторного акта з використанням показників результативності шляхом аналізу статистичних даних у порівнянні з даними базового відстеження результативності.

Відстеження результативності буде здійснене Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України – керівник апарату                                                                                                                        О.В. СеньOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux