портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 11 квітня 2014

Проект наказу Мінагрополітики України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17”

Проект

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 _______________                                                                                 Київ                                                                                       №_____________

 

Про визнання таким, що втратив чинність,

наказу Міністерства аграрної політики України

від 07 лютого 2001 року № 17

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17 Про затвердження Переліку категорій і класів зон за вибухо-, вибухопожежо-, та пожежонебезпечністю об'єктів рибного господарства, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 вересня 2001 року за № 821/6012.

2. Департаменту тваринництва (Гетя А.А.) у встановленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Сеня О.В.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                     І.О. Швайка

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17” Мінагрополітики України робить оголошення про його публікацію.

Повний пакет документів до проекту наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України  (www.minagro.gov.ua) та Державного агентства рибного господарства України (www.darg.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

вул. Артема, 45а, м. Київ, 04053, Державне агентство рибного господарства України (e-mail: flot@darg.gov.ua), виконавець Костевська Анелія Михайлівна, телефон (044) 484-63-34.

 

 

Заступник Міністра аграрної політики

та продовольства України –

керівник апарату                                                                                                                                                                                          О.В. Сень

 

 

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття наказу

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17” (далі – проект наказу) підготовлено на виконання листа Міністерства юстиції України від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9 щодо переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції та законодавства України, вимог Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, вимог Положення про порядок розроблення, затвердження, перегляду, скасування та реєстрації нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки, затвердженого наказом Міністерства надзвичайних ситуацій від 23 вересня 2003 року № 355, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 вересня 2003 року за № 874/8195.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою розроблення проекту наказу є узгодження норм чинного законодавства.

3. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють:

Указ Президента України від 23 квітня 2011 року № 500 “Про Міністерство аграрної політики та продовольства України”; постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 “Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”; наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 23 вересня 2003 року № 355 “Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження, перегляду, скасування та реєстрації нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки”.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Даний проект наказу не потребує додаткових матеріальних і фінансових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує погодження з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питань розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

6-1. Запобігання дискримінації

Проект наказу не містить положень, які вказували б на ознаки дискримінації та не порушує Закон України Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу для громадського обговорення розміщено на веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua) та Державного агентства рибного господарства України (www.darg.gov.ua) з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу є регуляторним актом.

11. Прогноз результатів

З прийняттям наказу відбудеться узгодження норм чинного законодавства.

 

 

Заступник Міністра аграрної політики

та продовольства України –

керівник апарату                                                                                                                                                                                           О.В. Сень

 

 

 

 

 

 

 

 

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17

 

1. Опис проблеми, яку планується розв'язати шляхом державного регулювання

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17” (далі – проект наказу) підготовлено на виконання листа Міністерства юстиції України від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9 щодо переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції України.

На даний час наказ Міністерства аграрної політики України від 07 лютого 2001 року № 17 “Про затвердження Переліку категорій і класів зон за вибухо-, вибухопожежо-, та пожежонебезпечністю об'єктів рибного господарства” не відповідає чинному законодавству України та потребує приведення у відповідність до вимог Положення про порядок розроблення, затвердження, перегляду, скасування та реєстрації нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 23 вересня 2003 року № 355, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 вересня 2003 року за № 874/8195 та вимог Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731.

2. Визначення цілей прийняття пропонованого акта

Основною ціллю даного проекту наказу є приведення нормативно-правових актів у відповідність із чинним законодавством.

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення зазначених цілей

У даному випадку вбачається два альтернативні способи досягнення встановлених цілей.

Перший спосіб – невтручання і залишення існуючої ситуації. Зазначений спосіб є неприйнятним, оскільки на даний час вищезазначені нормативно-правові акти не відповідають чинному законодавству.

Другий спосіб – прийняття зазначеного проекту наказу. Це дозволить привести вищезазначені нормативно-правові акти у відповідність із чинним законодавством.

Реалізація проекту наказу не потребує додаткових матеріальних, фінансових та інших витрат, зокрема, коштів Державного бюджету України.

Таким чином, на сучасному етапі найбільш прийнятним є другий спосіб.

4. Опис механізму, який пропонується застосувати для розв'язання проблеми та відповідні заходи

Розв'язання проблеми можливе шляхом прийняття проекту наказу.

Для впровадження цього регуляторного акта необхідно здійснити такі організаційні заходи:

1. Провести погодження проекту наказу з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та зареєструвати його в установленому порядку в Міністерстві юстиції України.

2. Забезпечити інформування громадськості шляхом оприлюднення проекту наказу в мережі Інтернет – на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта

Прийняття проекту наказу дозволить виконати вимоги Міністерства юстиції України, надіслані листом від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9, та привести нормативно-правові акти у відповідність до Конституції України та чинного законодавства.

6. Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акта, аналіз очікуваних вигод і витрат від його прийняття

 

Суб'єкти

Вигоди

Витрати

Держава

приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства України

витрати із державного та місцевих бюджетів відсутні

Суб'єкти господарської діяльності

позитивний вплив на роботу завдяки усуненню розбіжностей у чинному законодавстві.

відсутні

Населення (фізичні особи)

відсутні

відсутні

 

7. Обґрунтування запропонованого строку дії акта

Даний проект регуляторного акта не передбачає обмежень строку його дії, що забезпечить постійне державне регулювання у даній сфері.

8. Визначення показників результативності регуляторного акта

До показників результативності регуляторного акта належать, зокрема:

1) розмір надходжень до державного бюджету та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов'язаних з дією акта. Надходження коштів до державного бюджету не передбачаються;

2) кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта. Дія акта поширюватиметься на всіх без винятку юридичних та фізичних осіб;

3) розмір коштів і часу, що витрачатиметься суб'єктами господарювання або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта, не передбачається;

4) рівень поінформованості суб'єктів господарювання або фізичних осіб з основних положень акта – середній, оскільки проект наказу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України та Державного агентства рибного господарства України

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта

Стосовно регуляторного акта здійснюватиметься базове, повторне та періодичне відстеження у межах строків, установлених статтею 10 Закону України Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності:

базове відстеження – до набрання актом чинності;

повторне відстеження – через рік з дня набрання актом чинності;

періодичні відстеження – кожні три роки, починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

Вид даних для цих відстежень – дослідження статистичних показників.

 

 

Заступник Міністра аграрної політики

та продовольства України –

керівник апарату                                                                                                                                                                                          О.В. СеньOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux