портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 18 березня 2013

Проект наказу Мінагрополітики України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5”

Проект

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

_______________                                                                                 Київ                                                                                         _____________

 

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу

Міністерства аграрної політики та продовольства

України від 28 січня 2011 року № 5

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 (зі змінами), та з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року за № 221/18959.

2. Департаменту економічного розвитку аграрного ринку (Саблук В.П.) у встановленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Бісюка І.Ю.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                             М.В. Присяжнюк

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказуМіністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5"

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5" Мінагрополітики України оголошує про його публікацію.

Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5" підготовлено на виконання листа Міністерства юстиції України від 30.01.2013 № 10.1-19/9 щодо переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих у Мін’юсті, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції та законодавства України та згідно постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 року № 1079 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації зовнішньоекономічних контрактів", якою визнано такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 р. № 1254 "Деякі питання укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів".

Повний пакет документів до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5" розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб–сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Міністерство аграрної політики та продовольства України,
вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001

E-mail: illenko@minapk.gov.ua;

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

         політики та продовольства України                                                                                                                                                         І.Ю. Бісюк

Пояснювальна записка

до проекту наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5"

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття наказу

Проект наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5" підготовлено з метою визнання таким, що втратив чинність наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року № 221/18959.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 року № 1079 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації зовнішньоекономічних контрактів" визнано такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 р. № 1254 "Деякі питання укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів", відповідно до якої був затверджений наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 Порядок укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі.

2. Мета і шляхи її досягнення

Проект наказу розроблений з метою визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року № 221/18959.

3. Правові аспекти

Проект наказу розроблений згідно постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 року № 1079 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації зовнішньоекономічних контрактів", переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих у Мін’юсті, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції та законодавства України, надісланого листом Міністерства юстиції України від 30.01.2013 № 10.1-19/9.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Введення в дію зазначеного проекту наказу не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу є актом регуляторного впливу та підлягає погодженню з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Проект наказу підлягає реєстрації у Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

6 1. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, які можуть містити ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу як акт регуляторного впливу підлягає оприлюдненню на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу відноситься до актів регуляторного впливу.

11. Прогноз результатів

Прийняття наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5" визнає таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року № 221/18959, який втратив свою актуальність.

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                        І.Ю. Бісюк

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5" (далі – проект наказу)

 

1. Визначення проблеми, яку планується розв'язати шляхом державного регулювання

Проект наказу підготовлений на виконання листа Міністерства юстиції України від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9 щодо переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих у Мін’юсті, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції та законодавства України, відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 № 731, та Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 12.04.2005 № 34/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.04.2005 за № 381/10661.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 року № 1079 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації зовнішньоекономічних контрактів" визнано такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 р. № 1254 "Деякі питання укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів", відповідно до якої був затверджений наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 Порядок укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі, який втратив свою актуальність.

2. Визначення цілей державного регулювання

Проект наказу розроблений з метою визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року № 221/18959.

3. Прийнятні альтернативні способи досягнення зазначеної цілі, переваги обраного способу

Існують два альтернативні способи досягнення цілі державного регулювання.

Перший спосіб – невтручання і залишення існуючої ситуації. Зазначений спосіб є неприйнятним, оскільки наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року № 221/18959 втратив свою актуальність через те, що Порядок укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі не застосовується після визнання постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 року № 1079 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації зовнішньоекономічних контрактів" такою, що втратила чинність постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 р. № 1254 "Деякі питання укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів",

Другий спосіб – прийняття зазначеного проекту наказу. Це дозволить визнати таким, що втратив чинність наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року № 221/18959, як такий, що не відповідає законодавству України.

Тому, єдиним варіантом врегулювання питання є прийняття проекту наказу.

4. Опис механізму, який пропонується для розв'язання проблеми

Проектом наказу передбачається визнання наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5 "Про затвердження Порядку укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2011 року № 221/18959, як такого, що втратив чинність.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

Реалізація вимог запропонованого регуляторного акта не потребує додаткових бюджетних витрат, а також не спричиняє виникнення фінансових витрат у населення.

Зовнішніх чинників, які б могли безпосередньо вплинути на дію цього регуляторного акту немає.

6. Очікувані результати прийняття акта

 

Сфери впливу

Вигоди

Втрати

 - Інтереси держави

- приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

 - відсутні

 - Інтереси суб'єктів господарювання

- відсутні

 - відміняється порядок укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі

 - Інтереси громадян

 - відсутні

 - відсутні

 

7. Запропонований строк дії акта

Строк дії проекту наказу не обмежений. Проект наказу діє постійно з дня набрання чинності.

8. Визначення показників результативності акта

До показників результативності регуляторного акта належать:

1) обсяг надходжень до бюджетів: реалізація проекту наказу не впливатиме на обсяг надходжень до бюджету різних рівнів;

2) кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта: дія акта поширюватиметься на такого суб’єкта господарювання як Аграрна біржа;

3) розмір коштів і час, що витрачатимуться фізичними особами та суб’єктами господарювання, пов'язаними з виконанням вимог регуляторного акта: реалізація регуляторного акта не потребує додаткових витрат коштів та часу фізичних осіб і суб’єктів господарювання;

4) рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень проекту наказу: високий.

Проект регуляторного акта оприлюднено на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Після прийняття акта його редакцію також буде розміщено на сайтах Міністерства аграрної політики та продовольства України та в інформаційно-пошуковій системі нормативних документів Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Буде здійснюватися базове та повторне відстеження результативності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 січня 2011 року № 5".

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено по показниках результативності.

Базове відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено до набрання чинності цього регуляторного акта шляхом аналізу статистичних даних.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено через рік після набрання чинності цього регуляторного акта з використанням показників результативності шляхом аналізу статистичних даних у порівнянні з даними базового відстеження результативності.

Відстеження результативності буде здійснене Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                       І.Ю. БісюкOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux