портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 05 вересня 2013

Проект наказу Мінагрополітики України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20”

Проект

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

         _______________                                                                                      Київ                                                                                    __________

 

Про визнання таким, що втратив чинність,

наказу Комітету з питань садівництва,

виноградарства та виноробної промисловості

України від 3 березня 1998 року № 20

 

Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 (зі змінами), листів Міністерства юстиції України від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9 та від 31 січня 2013 року № 9825-0-4-11/10.1 та з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до норм чинного законодавства,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20 “Про затвердження форми довідки на імпорт шампанських та коньячних виноматеріалів”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 5 березня 1998 року за № 148/2588.

2. Департаменту землеробства Міністерства аграрної політики та продовольства України (Демидов О.А.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства  юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Давиденка В.М.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                 М.В. Присяжнюк

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Мінагрополітики “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20”

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20” Мінагрополітики України робить оголошення про його публікацію.

Повний пакет документів до проекту наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua «____» серпня 2013 року.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою 01001, м. Київ, вул. Хрещатик 24, Мінагрополітики України, e-mail: chenusha@minapk.kiev.ua).

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                   В.М. Давиденко

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність наказ Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20”

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття наказу

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20” підготовлено на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 34974/3/1-12 до листів Міністерства юстиції України від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9 та від 31 січня 2013 року № 9825-0-4-11/10.1 з метою визнання таким, що втратив чинність наказ, який відноситься до компетенції міністерства і на сьогоднішній день не актуальний.

2. Мета і шляхи її досягнення

Проект наказу розроблений з метою визнання таким, що втратив чинність, наказ Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20 та приведення його у відповідність до Конституції України та законодавства України.

3. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють:

Конституція України;

постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 „Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Введення в дію зазначеного проекту наказу не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу не є регуляторним актом.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

6.1. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, які можуть містити ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу не є актом регуляторного впливу.

11. Прогноз результатів

Прийняття наказу Мінагрополітики “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Комітету з питань садівництва, виноградарства та виноробної промисловості України від 3 березня 1998 року № 20” визнає таким, що втратить чинність наказ, який втратив свою актуальність.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                В.М. ДавиденкоOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux