портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 15 серпня 2019

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою»

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Зміни до деяких нормативно-правових актів щодо страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування, що додаються.

2. Унести зміни до Стандартних страхових тарифів для страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування (страховий продукт 1), затверджених розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 30 червня 2016 року № 1430, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30 червня 2016 року № 220, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 року за № 1024/29154, виклавши їх у новій редакції, що додається.

3. Господарсько-фінансовому департаменту направити цей наказ до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, для подання до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


В. о. Міністра                                                                 Ольга ТРОФІМЦЕВА


Повідомлення про оприлюднення

проєкту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування»

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування» Мінагрополітики оголошує про його публікацію.

Метою проєкту наказу є удосконалення стандартного страхового продукту для страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від  сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування.

Проєкт наказу разом із аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (http://www.minagro.gov.ua, розділ Регуляторна політика).

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство аграрної політики та продовольства України - вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001; 

е-mail: anzhela.nigayeva@minagro.gov.ua; olena.miroshnichenko@minagro.gov.ua;

Державна регуляторна служба України – вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Відповідальний виконавець: Мірошниченко Олена Олександрівна;
 тел.: 278-34-84.


В. о. Міністра аграрної політики

та продовольства України                                                           Ольга  ТРОФІМЦЕВА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux