Проект постанови КМУ від 16 листопада 2022

Про затвердження Технічного регламенту затвердження типу та нагляду за ринком сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів

Відповідно до статті 5 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» Кабінет Міністрів України постановляє:


1. Затвердити Технічний регламент затвердження типу та нагляду за ринком сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів і план заходів з його впровадження, що додаються.

2. Міністерству аграрної політики та продовольства забезпечити впровадження затвердженого цією постановою Технічного регламенту та виконання плану заходів з його впровадження.

3. Установити, що надання на ринку та/або введення в експлуатацію сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів, які пройшли процедуру оцінки відповідності Технічному регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1367, або Технічному регламенту щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1368, не може бути заборонене або обмежене з причин невідповідності затвердженому цією постановою Технічному регламенту.

4. З дня набрання чинності цією постановою встановлюється перехідний період строком двадцять чотири місяці, протягом якого затверджений цією постановою Технічний регламент, та Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011р. № 1367, і Технічний регламент щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1368, діють одночасно.

5. Застосування Технічного регламенту, затвердженого цією постановою, на час перехідного періоду є добровільним.

6. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її офіційного опублікування.


Прем’єр-міністр України                                    Д. ШМИГАЛЬOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux