портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект постанови КМУ від 08 липня 2019

Про затвердження Порядку ведення реєстрів

Відповідно до частини першої статті 31 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:


1. Затвердити Порядок ведення реєстрів, що додається.

2. Тимчасово, протягом шести місяців з дня введення в дію Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» органи іноземної сертифікації підлягають включенню Мінагрополітики до Реєстру органів сертифікації на підставі поданої ними заяви.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 505 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру виробників органічної продукції (сировини)» (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2196).

4. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.


Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН


Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження  Порядку ведення реєстрів»

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення реєстрів» (далі – проект постанови) Мінагрополітики робить оголошення про його публікацію.

Проект постанови розроблено відповідно до частини першої статті 31 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» та пункту 5 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 10 липня 2018 року № 2496-VIII «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 22 серпня 2018 року (протокол № 31).

Проектом постанови передбачається затвердити Порядок ведення реєстрів операторів, органів сертифікації, органічного насіння і садивного матеріалу, який визначатиме механізм ведення, вимоги до змісту, процедуру включення / виключення інформації, необхідні для забезпечення ефективного функціонування Реєстру операторів, Реєстру органів сертифікації та Реєстру органічного насіння і садивного матеріалу.

Проект постанови, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проекту акта розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України www.minagro.gov.ua (розділ Напрями; підрозділ Регуляторна політика; Проекти регуляторних актів).

Пропозиції та зауваження стосовно проекту постанови та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України, електронна адреса: anna.voytyuk@minagro.gov.ua (виконавець Войтюк Ганна Вікторівна; тел.: (044) 279-84-90);

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua.


Заступник Міністра аграрної 

політики та продовольства України                                              В. ТОПЧІЙOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux