портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 08 серпня 2019

Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації

Відповідно до частини четвертої статті 29 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119 (із змінами),

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Порядок ведення Переліку органів іноземної сертифікації, що додається.

2. Департаменту продовольства у встановленому законодавством порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Заступник Міністра                                                           Володимир ТОПЧІЙПовідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації» 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації» (далі – проект наказу) Мінагрополітики робить оголошення про його публікацію.

Проект наказу розроблено відповідно до статті 29 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119 (із змінами) та пункту 12 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 10 липня 2018 року № 2496-VIII «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 22 серпня 2018 року (протокол № 31).

Проектом наказу передбачається встановити процедуру ведення Держпродспоживслужбою Переліку органів іноземної сертифікації, вимоги до його змісту, реєстрації, обліку, накопичення, оброблення, зберігання та подання інформації про органи іноземної сертифікації, а також забезпечення доступу до інформації про них.

Проект наказу, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проекту акта розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України www.minagro.gov.ua (розділ Напрями; підрозділ Регуляторна політика; Проекти регуляторних актів).

Пропозиції та зауваження стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України, електронна адреса: anna.voytyuk@minagro.gov.ua (виконавець Войтюк Ганна Вікторівна; тел.: (044) 279-88-78);

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua.


Заступник Міністра аграрної 

політики та продовольства України                                              В. ТОПЧІЙOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux