портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 29 серпня 2019

Про затвердження Порядку розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації

Відповідно до частини сьомої статті 28 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Порядок розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації, що додається.

2. Департаменту продовольства в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. Топчія.


В. о. Міністра                                                                    Ольга ТРОФІМЦЕВАПовідомлення про оприлюднення

проєкту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Порядку розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації»

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Порядку розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації» (далі – проєкт наказу) Мінагрополітики робить оголошення про його публікацію.

Проєкт наказу розроблено відповідно до частини сьомої статті 28 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119 (із змінами), та пункту 11 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від    10 липня 2018 року № 2496-VIII «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 22 серпня 2018 року (протокол № 31).

Проєктом наказу передбачається затвердити Порядок розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації.

Проєкт наказу, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проєкту акта розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України www.minagro.gov.ua (розділ Напрями; підрозділ Регуляторна політика; Проекти регуляторних актів).

Пропозиції та зауваження щодо проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України, електронна адреса: oksana.spashyba@minagro.ua (виконавець Спашиба Оксана Василівна; тел.: (044) 279-88-78);

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua.


Заступник Міністра аграрної 

політики та продовольства України                            Володимир  ТОПЧІЙOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux