портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект постанови КМУ від 19 квітня 2019

Про затвердження Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» Кабінет Міністрів України постановляє:

 1. Затвердити Порядок (детальні правила) органічного виробництва та обігу органічної продукції, що додається.
 2. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
 3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування, але не раніше введення в дію Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».


 Прем’єр-міністрУкраїни                                                            В. ГРОЙСМАН


Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції»

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції» (далі – проект постанови) Мінагрополітики робить оголошення про його публікацію.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції» розроблено відповідно до статті 13 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» та пункту 2 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 10 липня 2018 року № 2496-VIII «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 22 серпня 2018 року (протокол № 31).

Проектом постанови передбачається затвердити детальні правила органічного рослинництва, тваринництва (в тому числі, специфічні вимоги до органічного птахівництва та бджільництва), грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, органічних харчових продуктів та кормів, заготівлі органічних об’єктів рослинного світу, а також особливості застосування винятків, ведення паралельного та одночасного виробництва, зберігання, перевезення та маркування окремих видів органічної продукції. Крім того, передбачається визнати такими, що втратили чинність, п’ять постанов Кабінету Міністрів України, затверджених відповідно до Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини».

Проект постанови, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проекту акта розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України www.new.minagro.gov.ua (розділ Документи; підрозділ Проект постанови КМУ).

Пропозиції та зауваження стосовно проекту наказу та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України, електронна адреса: anna.voytyuk@minagro.gov.ua (виконавець Войтюк Ганна Вікторівна; тел.: (044) 279-84-90); 

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua.


Заступник Міністра аграрної 

політики та продовольства України                                   В. ТОПЧІЙ



Зв'язані акти
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux