Проект Наказу Мінагрополітики від 05 серпня 2019

Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про виноград та виноградне вино», статей 8 та 9 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1057 «Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади здійснюють функції технічного регулювання», підпункту 11 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, 

НАКАЗУЮ:

 

1. Унести до Правил виробництва коньяків України, затверджених наказом Мінагрополітики від 27 грудня 2017 року № 702, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 року за № 875/32327, такі зміни:

1) пункт 6 розділу II викласти в такій редакції:

«6. Виноматеріали коньячні переганяють у термін, який визначає керівник відповідного суб’єкта господарювання.»;

2) абзац четвертий пункту 8 розділу III доповнити словами «(крім експорту)»;

3) у розділі IV:

абзаци шостий – вісімнадцятий пункту 2 замінити трьома новими абзацами такого змісту:

«Під час виробництва ординарних коньяків України допускається використання витриманих не менше трьох років спиртів коньячних неукраїнського походження.

Спирти коньячні, в тому числі молоді, придбані у вітчизняних виробників коньячного спирту та закладені для витримки, належать до спиртів коньячних українського походження.

Інші спирти коньячні належать до спиртів коньячних неукраїнського походження.».

У зв’язку з цим абзац дев’ятнадцятий вважати абзацом дев’ятим;

у пункті 3 слова «виключно вітчизняного походження» виключити.

2. Департаменту аграрної політики та сільського господарства в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. Топчія.

 

Заступник Міністра                                                                                             Володимир ТОПЧІЙПовідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України»

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України» Міністерство аграрної політики та продовольства України оголошує про його публікацію.

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України» та інформаційні матеріали до нього розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України www.minagro.gov.ua.

Метою проекту наказу є виконання вимог законів України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та «Про виноград та виноградне вино» щодо використання спиртів коньячних, матеріалів і речовин українського та неукраїнського походження при виробництві коньяків України.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі надаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: Міністерство аграрної політики та продовольства України, м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 24; тел. 278-81-71; факс: 278-76-02; info@minagro.gov.ua, sergii.chenusha@minagro.gov.ua та Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел.: 254-56-73; факс: 254-43-93; inform@dkrp.gov.ua.

 

Заступник Міністра аграрної політики 

та продовольства України                                                                                         Володимир ТОПЧІЙOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux