портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 березня 2019 № 108

Про проведення XXХI Міжнародної агропромислової виставки «Агро–2019»

Відповідно до Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 року № 1065 «Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні», підпунктів 16 та 44 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119,  

НАКАЗУЮ:


1. Провести  XXХI Міжнародну  агропромислову  виставку «Агро–2019» з 04 до 07 червня  2019 року (далі –  Виставка).

2. Раді з питань виставкової діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі – Рада) здійснити організаційні заходи з питань підготовки до проведення Виставки.

3. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, структурних підрозділів Мінагрополітики, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерства, надати Раді у строк до 01 квітня 2019 року пропозиції щодо організації спеціалізованих галузевих виставок у рамках Виставки, забезпечити їх проведення, а також висвітлення пріоритетів діяльності агропромислового комплексу України на центральній експозиції та в друкованих матеріалах Виставки.

4. Рекомендувати керівникам галузевих громадських об’єднань та наукових установ Національної академії аграрних наук України надати Раді
у строк до 01 квітня 2019 року пропозиції щодо організації спеціалізованих галузевих виставок у рамках Виставки, забезпечити їх проведення.

5. Рекомендувати керівникам структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій надати в строк до 01 квітня 2019 року до Мінагрополітики пропозиції щодо представлення на Виставці регіональних експозицій та презентацій діяльності провідних виробників сільськогосподарської продукції та продовольства, у тому числі, які впроваджують ІТ-технології в АПК, виробників експортно-орієнтованої та інвестиційно-привабливої продукції.

6. Департаменту міжнародного співробітництва Мінагрополітики до 01 квітня 2019 року опрацювати питання залучення представників іноземних установ та міжнародних організацій з питань сільського господарства щодо участі в заходах у рамках Виставки.

7. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Мінагрополітики забезпечувати висвітлення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Мінагрополітики інформації щодо організації підготовки та проведення Виставки.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


В. о. Міністра                                                                      О. Трофімцева
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux