портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 грудня 2012 № 763

"Про затвердження розподілу коштів, передбачених у 2012 році Міністерству аграрної політики та продовольства України в загальному фонді державного бюджету за програмою 2801180 “Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі” за заходом виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу, для проведення відшкодування одержувачам бюджетних коштів фактичних витрат"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

  11 грудня 2012 року                                                                                 Київ                                                                                                     № 763

 

Про затвердження розподілу коштів, передбачених у 2012 році

Міністерству аграрної політики та продовольства  України в

загальному фонді державного бюджету за програмою

2801180 “Фінансова підтримка заходів в агропромисловому

комплексі” за заходом виконання програми селекції у тваринництві

та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу, для

проведення відшкодування одержувачам бюджетних коштів фактичних витрат

 

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2012 року № 104 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі” (зі змінами), від 18 травня 2011 року № 515 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу”, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 31 липня 2012 року № 473 “Про Розподіл видатків, передбачених Законом України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” за КПКВК 2801180 “Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі” та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України і Міністерства фінансів України від 16 травня 2012 року № 267/547 “Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2012 рік”

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити розподіл коштів, передбачених у 2012 році Міністерству аграрної політики та продовольства України в загальному фонді державного бюджету за програмою 2801180 “Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі” за заходом виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу (далі – Програма), для проведення відшкодування одержувачам бюджетних коштів фактичних витрат, що додається.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б.Р.) забезпечити:

2.1. Подання в установленому порядку Державній казначейській службі України Розподілу відкритих асигнувань.

2.2. Оформлення, підписання та подання Державній казначейській службі України юридичних, фінансових та платіжних документів відповідно до Порядку обліку зобов’язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України.

2.3. Відшкодування фактичних витрат одержувачам бюджетних коштів Програми, визначених у 2012 році в межах виділених асигнувань.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра  Сеня О.В.

 

 

Перший заступник Міністра                                                                                                                                                                          І.Ю. БісюкOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux