портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 квітня 2014 № 160

"Про затвердження плану заходів щодо попередження випадків виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Мінагрополітики України"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 28 квітня 2014 року                                                                             Київ                                                                                                             №160

 

Про затвердження плану заходів щодо попередження випадків

виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях,

що належать до сфери управління Мінагрополітики України

 

Відповідно до статті 33 Закону України "Про охорону праці" та пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити план заходів щодо попередження випадків виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Мінагрополітики України, що додається.

2. Сектору охорони праці та пожежної безпеки (Гнатюк О.А.):

2.1. Забезпечити постійний моніторинг та контроль за станом охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Мінагрополітики України, надати їм необхідну методичну допомогу у створенні безпечних і нешкідливих умов праці.

2.2. Невідкладно інформувати керівництво міністерства про всі нещасні випадки, які трапились на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Мінагрополітики України, та підлягають спеціальному розслідуванню.

2.3. Подавати за підсумками календарного року на розгляд керівництву міністерства звіт про стан охорони праці на підприємствах галузі, в тому числі на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Мінагрополітики України.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України:

3.1. Організувати проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.

3.2. Забезпечити проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці згідно з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за № 231/10511.

3.3. Забезпечити належне функціонування системи управління охороною праці на підприємствах.

3.4. Інформувати Мінагрополітики України про всі нещасні випадки на виробництві та їх наслідки.

3.5. Систематично проводити роз’яснювальну роботу серед працівників щодо недопущення порушення правил охорони праці під час виконання робіт.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сеня О.В.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                      І.О. Швайка

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux