портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 24 січня 2013 № 33

"Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки, складання та подання річної фінансової звітності за 2012 рік державними підприємствами, що належать до сфери управління Мінагрополітики України"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 24 січня 2013 року                                                                                     Київ                                                                                               № 33             

 

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки,

складання та подання річної фінансової звітності за 2012 рік

державними підприємствами, що належать до сфери управління

Мінагрополітики України

 

Відповідно до статті 6 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419, Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 “Загальні вимоги до фінансової звітності”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31 березня 1999 року № 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 червня 1999 року № 391/3684, з метою забезпечення якісного і своєчасного складання консолідованої фінансової звітності Мінагрополітики України за результатами роботи у 2012 році та подання її до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо підготовки, складання та подання фінансової звітності за 2012 рік державними підприємствами, що належать до сфери управління Мінагрополітики України (далі – Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики України відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 02 червня 2008 року № 345 Про перелік державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України, забезпечити подання до Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку фінансової звітності за 2012 рік у порядку, обсязі, за встановленими формами та у визначені терміни відповідно до Методичних рекомендацій.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України, які координують діяльність державних підприємств відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 08 липня 2009 року № 470 Про повноваження щодо управління об’єктами державної власності, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики України, забезпечити своєчасне подання фінансової звітності за 2012 рік державними підприємствами до Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку.

4. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку забезпечити:

4.1. Своєчасне та якісне прийняття фінансової звітності за 2012 рік від державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики України.

4.2. Консолідацію фінансової звітності Мінагрополітики України за 2012 рік, подання її не пізніше 15 квітня 2013 року до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419.

4.3. Опублікування наказу на офіційному сайті Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Перший заступник Міністра                                                                                                                                                                          І.Ю. БісюкOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux