портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 квітня 2013 № 256

"Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки, складання та подання квартальної фінансової звітності у 2013 році державними підприємствами, що належать до сфери управління Мінагрополітики України"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 11 квітня 2013 року                                                                                 Київ                                                                                                      № 256 

 

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки,

складання та подання квартальної фінансової звітності у 2013

році державними підприємствами, що належать до сфери

управління Мінагрополітики України

 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419, Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07 лютого 2013 року № 73, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2013 року за № 336/22868, з метою забезпечення якісного і своєчасного складання консолідованої фінансової звітності Мінагрополітики України за результатами роботи у 2013 році та подання її до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо підготовки, складання та подання квартальної фінансової звітності у 2013 році державними підприємствами, що належать до сфери управління Мінагрополітики України (далі – Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики України відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 02 червня 2008 року № 345 «Про перелік державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України», забезпечити подання до Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку квартальної фінансової звітності у порядку, обсязі, за встановленими формами та у визначені терміни відповідно до Методичних рекомендацій.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України, які координують діяльність державних підприємств відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 08 липня 2009 року № 470 «Про повноваження щодо управління об’єктами державної власності, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики України», забезпечити своєчасне подання фінансової звітності у 2013 році державними підприємствами до Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку.

4. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б. Р.) забезпечити:

4.1. Своєчасне та якісне прийняття квартальної фінансової звітності у 2013 році від державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики України.

4.2. Консолідацію фінансової звітності Мінагрополітики України у 2013 році, подання її не пізніше 45 днів після закінчення звітного кварталу до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Перший заступник Міністра                                                                                                                                                                          І.Ю. БісюкOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux