Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30 листопада 2012 № 744

"Про створення консультаційно-методичного центру з питань застосування технічних регламентів щодо сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

30 листопада 2012 року                                                                         Київ                                                                                               № 744 

 

Про створення консультаційно-методичного

центру з питань застосування технічних

регламентів щодо сільськогосподарських

та лісогосподарських тракторів, їх причепів

і змінних причіпних машин

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, та на виконання пункту 3 плану заходів із застосування Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня  2011 року № 1367, пункту 1 плану заходів із застосування Технічного регламенту щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1368.

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Створити на базі державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» (далі – УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого) (Кравчук В.І.) консультаційно-методичний центр з питань застосування Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, Технічного регламенту щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів (далі – Технічні регламенти).

2. УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого разом з Департаментом інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування (Григорович О.І.):

2.1. До 30 березня 2013 року розробити та подати на затвердження методичні і розпорядчі документи щодо проведення діяльності із затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин та методичні рекомендації щодо тлумачення та застосування Технічних регламентів.

2.2. До 30 березня 2013 року підготувати попередній перелік національних стандартів, застосування яких буде сприйматись як доказ відповідності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин вимогам Технічних регламентів.

2.3. Здійснювати роботи з популяризації Технічних регламентів з використанням засобів масової інформації, шляхом проведення семінарів і конференцій з метою підготовки підприємств-виробників, постачальників до виготовлення сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин відповідно до установлених Технічними регламентами вимог.

2.4. Щорічно до 30 вересня вносити пропозиції стосовно розроблення і актуалізації національних стандартів і технічних регламентів, необхідних для оцінки відповідності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин вимогам Технічних регламентів.

3. Департаменту економічного розвитку аграрного ринку (Саблук В.П.) забезпечувати розроблення та актуалізацію національних стандартів і технічних регламентів (за необхідності), які у разі застосування є доказом відповідності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин вимогам Технічних регламентів.

4. Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування до 15 грудня 2012 року забезпечити подання Мінекономрозвитку України пропозицій щодо призначення органу затвердження типу для проведення процедур оцінки відповідності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин вимогам Технічних регламентів.

5. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б.Р.), починаючи з 2013 року, передбачити фінансування робіт, визначених цим наказом, із загального фонду видатків за програмою 2801050 «Дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку агропромислового комплексу, підготовка наукових кадрів, наукові розробки у сфері стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції, дослідження та експериментальні розробки у сфері агропромислового комплексу».

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Заступник Міністра                                                                                                                                                                                        О.В. Сень

/spanp class=/span

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux