портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15 січня 2014 № 15

"Про складання та подання квартальної та річної фінансової звітності у 2014 році державними комерційними підприємствами, що належать до сфери управління Мінагрополітики України"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

15 січня 2014 року                                                                                    Київ                                                                                                        № 15

 

Про складання та подання квартальної та річної фінансової звітності

у 2014 році державними комерційними підприємствами, що належать

до сфери управління Мінагрополітики України

 

Відповідно до статті 6 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419, Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 “Загальні вимоги до фінансової звітності”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07 лютого 2013 року № 73, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2013 року за № 336/22868, з метою забезпечення якісного і своєчасного складання консолідованої фінансової звітності Мінагрополітики України та подання її до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Керівникам державних комерційних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, в межах компетенції забезпечити подання до Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б.Р.) фінансової звітності відповідно до вимог діючих положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативних документів, що регулюють порядок ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності з урахуванням змін, що відбулися протягом звітного періоду.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України, які координують діяльність державних комерційних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, забезпечити своєчасне подання фінансової звітності у 2014 році державними комерційними підприємствами до Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку в терміни відповідно до графіка подання  квартальної та річної фінансової звітності у 2014 році (додаток) на паперових, магнітних носіях та через електронну мережу (e-mail:vng@minapk.kiev.ua). Форми фінансової звітності розміщені на офіційному сайті Мінагрополітики України.

3. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку забезпечити:

3.1. Своєчасне та якісне прийняття квартальної та річної фінансової звітності у 2014 році від державних комерційних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики України.

3.2. Консолідацію фінансової звітності Мінагрополітики України у 2014 році, подання її не пізніше 45 днів після закінчення звітного кварталу до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419.

4. Керівникам самостійних структурних підрозділів, які координують діяльність державних комерційних  підприємств, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, спільно з Департаментом роботи з персоналом (Лабоженко Д.Б.) у разі несвоєчасного подання керівниками державних комерційних підприємств фінансової звітності, вносити на розгляд керівництва пропозиції щодо притягнення таких керівників до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому законодавством.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Бісюка І.Ю.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                             М.В. ПрисяжнюкOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux