портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02 червня 2015 № 201

"Про проведення інвентаризації державного майна, оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна та права користування земельними ділянками"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 02 червня 2015 року                                                                             Київ                                                                                                         № 201

 

Про проведення інвентаризації державного майна,

оформлення права власності на об’єкти нерухомого

майна та права користування земельними ділянками

 

Відповідно до Закону України "Про управління об’єктами державної власності", Методики проведення інвентаризації об'єктів державної власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року № 1121, Положення про Єдиний реєстр об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 467, наказу Фонду державного майна України від 3 лютого 2006 року № 197 "Про затвердження форм надання відомостей про об’єкти державної власності", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 квітня 2006 року за № 380/12254, з метою впорядкування обліку юридичних осіб, проведення інвентаризації державного майна та за їх результатами формування і надання відомостей до Єдиного реєстру об’єктів державної власності, а також реєстрації права власності на нерухоме майно та оформлення земельних ділянок,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам державних підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України, а також акціонерних товариств, управління корпоративними правами яких здійснює Мінагрополітики України (далі – підприємства), забезпечити:

1.1. Проведення утвореними на підприємствах інвентаризаційними комісіями щорічної інвентаризації державного майна відповідно до чинного законодавства, за результатами роботи яких скласти протоколи та надати їх Мінагрополітики України разом з документами, визначеними підпунктом 1.3 пункту 1 цього наказу.

1.2. Внесення відомостей до автоматизованої системи "Юридичні особи" Фонду державного майна України (далі – АС "Юридичні особи") на підставі результатів інвентаризації державного майна.

1.3. Надання Мінагрополітики України протягом 35 днів після закінчення I, II, III звітних кварталів та до 10 квітня року, що настає за звітним, інформації:

сформованої за допомогою АС "Юридичні особи" електронною поштою на адресу: natalia.boiarko@minagro.gov.ua;

за формою № 2б "Відомості про державне майно", затвердженою наказом Фонду державного майна України від 03 лютого 2006 року № 197, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 квітня 2006 року за № 380/12254, у паперовому вигляді за підписом керівника та головного бухгалтера підприємства;

стосовно державного майна, щодо якого прийнято управлінські рішення, за формою № 2р, затвердженою наказом Фонду державного майна України від 03 лютого 2006 року № 197, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 квітня 2006 року за № 380/12254, у паперовому вигляді за підписом керівника та головного бухгалтера підприємства.

1.4. Невідкладне оформлення у відповідності з чинним законодавством права власності на об’єкти нерухомого майна, на яке право власності не зареєстровано.

1.5. Невідкладне оформлення відповідно до чинного законодавства права користування земельними ділянками, якими підприємства користуються без належних документів.

1.6. Щомісяця надання Мінагрополітики України до 15 числа місяця, що настає за звітним, інформації стосовно оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та інформації щодо оформлення прав користування земельними ділянками за формами згідно із додатками 1 і 2 до цього наказу.

1.7. Внесення відомостей про здійснену державну реєстрацію речових прав на державне нерухоме майно та оформлені права користування земельними ділянками до АС "Юридичні особи".

2. Покласти персональну відповідальність на керівників підприємств за забезпечення виконання у повному обсязі завдань, визначених у пункті 1 цього наказу, а також за достовірність та своєчасність надання відомостей Мінагрополітики України.

3. Департаменту з управління державною власністю надавати:

методичну допомогу підприємствам щодо внесення відомостей до АС "Юридичні особи";

щороку не пізніше 25 квітня року, що настає за звітним, та щокварталу протягом 55 днів після закінчення відповідного звітного кварталу Фонду державного майна України відомості про об'єкти державної власності для внесення їх до Єдиного реєстру об’єктів державної власності.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Краснопольського Я.В.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                О.М. ПавленкоOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux