портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 09 липня 2014 № 257

"Про державне замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою та науково-педагогічних кадрів у 2014 році"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 09 липня 2014 року                                                                               Київ                                                                                                   № 257

 

Про державне замовлення на підготовку фахівців з вищою

освітою та науково-педагогічних кадрів у 2014 році

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 11 червня 2014 року № 212 “Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2014 році”, на підставі рішення конкурсної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів від 09 липня 2014 року, протокол № 1

 

НАКАЗУЮ:

 

Затвердити такі, що додаються:

1.1. Обсяги державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2014 році за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Молодший спеціаліст”.

1.2. Обсяги державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2014 році за освітньо-кваліфікаційними рівнями “Бакалавр”, “Спеціаліст” та “Магістр”.

1.3. Обсяги державного замовлення на підготовку науково-педагогічних кадрів у 2014 році (аспірантура, докторантура).

2. Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Кадигроб С.В.) забезпечити:

2.1. Виконання державного замовлення та відповідне його корегування в межах доведених обсягів державного замовлення на підготовку фахівців у 2014 році за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра та підготовку науково-педагогічних кадрів аспірантів і докторантів шляхом доведення інформації до вищих навчальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України.

2.2. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів на зазначені цілі.

2.3. Щоквартальне подання інформації Державній службі статистики України про стан виконання державного замовлення згідно з формою № 1-держзамовлення “Звіт про виконання державного замовлення”, затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 12 листопада 2010 року № 457.

3. Керівникам вищих навчальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України:

3.1. Забезпечити виконання державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою, не допускати внесення змін до цих обсягів або самовільне їх корегування.

3.2. Забезпечити прийом осіб на навчання за рахунок коштів державного замовлення відповідно до встановленої Міністерством аграрної політики та продовольства України квоти прийому сільської молоді.

3.3. У п’ятиденний строк від дати зарахування вступників, визначеної Умовами прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 29 жовтня 2013 року № 1510, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за № 1855/24387, подати Міністерству аграрної політики та продовольства України письмовий звіт про виконання державного замовлення та до 05 вересня 2014 року зведені дані про результати прийому в 2014 році за всіма джерелами фінансування.

3.4. Подавати органам Державної служби статистики України за місцем знаходження та Міністерству аграрної політики та продовольства України інформацію про стан виконання державного замовлення згідно зі статистичними формами 2-3 НК “Звіт вищого навчального закладу на початок 20__/__ навчального року”, затвердженою наказом Державної служби статистики України від 30 листопада 2012 року № 500, – до 01 жовтня 2014 року, 1-НК “Звіт про роботу аспірантури та докторантури”, затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 12 липня 2010 року № 268, – до 01 січня 2015 року.

4. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б.Р.), Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій здійснювати фінансування державного замовлення в межах асигнувань, затверджених Державним бюджетом України на 2014 рік на зазначені цілі.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Сеня О.В.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                  І.О. ШвайкаOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux