портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 листопада 2012 № 718

""Про забезпечення участі України у Міжнародній виставці-ярмарку “Зелений тиждень – 2013”

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

 

НАКАЗ

 

 

 20 листопада 2012 року                                                 Київ                                                                              №718

 

Про забезпечення участі України

у Міжнародній виставці-ярмарку

“Зелений тиждень – 2013”

 

Відповідно до підпункту 50 пункту 7 та пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, та з метою забезпечення своєчасної та якісної організації участі України у Міжнародній виставці – ярмарку “Зелений тиждень – 2013” (далі – Виставка), яка відбудеться з 18 по 27 січня 2013 року в м. Берліні (Федеративна Республіка Німеччина),

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Утворити Організаційний комітет із забезпечення участі України у Виставці (далі – Оргкомітет) у складі згідно з додатком.

2. Відповідно до проведених конкурсних торгів розпорядником Виставки визначено ТОВ “Промфінінвест-Груп” (далі – Розпорядник).

3. Департаменту фінансово-кредитної політики  (Ахіджанов Б.Р.) забезпечити фінансування участі Мінагрополітики України у Виставці за рахунок коштів загального фонду за бюджетною програмою КПКВК 2801290 “Проведення державних виставкових заходів у сфері агропромислового комплексу”.

4. Структурним підрозділам Мінагрополітики України, Розпоряднику Виставки до 30 листопада 2012 року розробити план заходів щодо створення та змістовного наповнення експозицій за тематичними напрямками:

експозиція Міністерства аграрної політики та продовольства України – Департамент економічного розвитку аграрного ринку (Саблук В.П.), Департамент зовнішньоекономічих зв’язків  (Клименко К.О.), Департамент науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Гангангов В.М.), Департамент землеробства (Демидов О.А.), Департамент тваринництва (Гетя А.А.), Департамент продовольства (Куць О.І.), ДП “Укрспирт” ( Харт О.М. за згодою),;

“Україна хліборобна– Департамент економічного розвитку аграрного ринку;

“Виробництво спирту”, “Олія України”, “Кондитерські вироби”, Пиво та безалкогольні напої – Департамент продовольства;

“Україна виноробна” – Департамент землеробства;

“Бджільництво України”, “М’ясні та ковбасні вироби”, “Сири України” – Департамент тваринництва.

5. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, самостійних структурних підрозділів міністерства, Міністру аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій визначити та надати Оргкомітету та Розпоряднику Виставки до 05 грудня 2012 року:

тематико-експозиційні плани представлення на Виставці;

перелік фірм, підприємств, організацій та установ, що залучаються до участі у Виставці;

перелік конкурентоспроможної продукції, яку доцільно демонструвати на експозиціях або стендах та пропонувати на експорт;

перелік інноваційних та інвестиційних проектів;

інформаційні та ілюстративні матеріали для оформлення експозиції України (далі – експозиція) та підготовки бізнес-семінарів, конференцій, круглих столів тощо.

6. Розпоряднику Виставки:

6.1. До 10 грудня 2012 року розробити та подати на затвердження Оргкомітету:

план організаційних заходів щодо забезпечення участі міністерства у Виставці;

тематико-експозиційний план експозиції України та пропозиції щодо її художнього наповнення.

6.2. До 14 грудня 2012 року розробити пам’ятку учаснику Виставки щодо умов участі у Виставці, вимог до відправки продукції та проходження митних процедур, включаючи перелік продукції з тривалим та  коротким термінами зберігання.

6.3. Організувати та провести рекламну кампанію щодо залучення до участі у Виставці вітчизняних товаровиробників.

7. Департаменту зовнішньоекономічних зв’язків, Розпоряднику Виставки до 17 грудня 2012 року:

розробити проект програми перебування офіційної делегації України на Виставці, у тому числі проведення міжнародних зустрічей та переговорів;

вирішити разом з Посольством України у ФРН та Торговельно-економічною місією у складі Посольства питання, пов’язані з перебуванням офіційної делегації України у ФРН.

8. Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України (Горжеєв В.М.), Розпоряднику Виставки забезпечити здійснення ветеринарно-санітарних процедур транспортування виставкового вантажу, вирішити питання легалізації його ввозу та вивозу.

9. Управлінню комунікацій із засобами масової інформації, зв’язків з громадськістю та інформатизації висвітлювати на веб-сайті міністерства та у засобах масової інформації підготовку та участь України у Виставці.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О.В.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                              М.В. Присяжнюк

MsoNormalnbsp;

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux