портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 лютого 2016 № 42

"Про запровадження моніторингу погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

11 лютого 2016 року                                                                              Київ                                                                                                            № 42

 

Про запровадження моніторингу погашення заборгованості

із  заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове

державне  соціальне страхування та обов’язкових платежів

до державного та місцевих бюджетів

 

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2009 року № 370 "Про запровадження спеціального моніторингу погашення підприємствами, установами та організаціями заборгованості із заробітної плати, страхових внесків до Пенсійного фонду України та обов'язкових платежів до державного та місцевих бюджетів" та з метою своєчасного виявлення негативних тенденцій і забезпечення оперативного прийняття управлінських рішень з питань погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики (далі – підприємства, установи, організації), забезпечити:

1.1. Посилення контролю за своєчасністю погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів.

1.2. Надання Мінагрополітики щочетверга оперативної інформації про стан погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів за формою згідно з додатком 1 електронною поштою на адресу: finzvit@minagro.gov.ua.

1.3. Надання Мінагрополітики не пізніше 8 числа місяця, наступного за звітним, інформації про стан погашення заборгованості із заробітної плати за формою згідно з додатком 2 електронною поштою на адресу: finzvit@minagro.gov.ua.

1.4. Надання Мінагрополітики не пізніше 8 числа місяця, наступного за звітним, належним чином завіреної копії місячної форми звітності "Звіт з праці" за формою № 1-ПВ (місячна) із відміткою про її отримання територіальним органом Держстату електронною поштою на адресу: finzvit@minagro.gov.ua.

2. Покласти персональну відповідальність на керівників підприємств, установ, організацій за забезпечення виконання у повному обсязі завдань, визначених у пункті 1 цього наказу, а також за достовірність та своєчасність надання відомостей Мінагрополітики.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Краснопольського Я.В.

 

 

Міністр                                                                                                                                                                                                 О.М. Павленко

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux