Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 квітня 2017 № 213

"Про складання та подання квартальної фінансової звітності у 2017 році та річної фінансової звітності у 2018 році"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

12 квітня 2017 року                                                                                  Київ                                                                                                       № 213

  

Про складання та подання квартальної фінансової звітності

у 2017 році та річної фінансової звітності у 2018 році

 

Відповідно до статті 14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419, Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07 лютого 2013 року № 73, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2013 року за № 336/22868, Порядку здійснення контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2007 року № 832, та з метою забезпечення якісного і своєчасного складання консолідованої фінансової звітності Міністерством аграрної політики та продовольства України і подання її до Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам державних комерційних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики, та акціонерних товариств, управління корпоративними правами яких здійснює міністерство (далі – державні підприємства та акціонерні товариства), в межах компетенції забезпечити подання до Департаменту з управління державною власністю фінансової звітності відповідно до вимог діючих положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових документів, що регулюють порядок ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності з урахуванням змін, що відбулися протягом звітного періоду.

Терміни подання квартальної фінансової звітності – не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, річної фінансової звітності – не пізніше 28 лютого наступного за звітним року.

Фінансову звітність та додатки до неї подавати на паперових носіях та на електронну пошту: [email protected] за формами фінансової звітності, які розміщені на офіційному веб-сайті Мінагрополітики.

2. Департаменту з управління державною власністю забезпечити:

2.1. Своєчасне та якісне прийняття квартальної фінансової звітності у 2017 році та річної фінансової звітності у 2018 році від державних підприємств та акціонерних товариств.

2.2. Консолідацію квартальної фінансової звітності Мінагрополітики
у 2017 році, подання її не пізніше 45 днів після закінчення звітного кварталу та річної фінансової звітності у 2018 році не пізніше 15 квітня наступного за звітним року до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419.

3. Покласти персональну відповідальність на керівників державних підприємств та акціонерних товариств за забезпечення виконання у повному обсязі завдань, визначених у пункті 1 цього наказу, а також за достовірність та своєчасність надання відомостей Мінагрополітики.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра М. Мартинюка.

 

  

Міністр                                                                                                                                                                                                        Т. КутовийOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux