портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13 квітня 2016 № 152

"Про складання фінансових планів на 2017 рік та подання звітів про виконання фінансових планів у 2016 та 2017 роках"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

  

13 квітня 2016 року                                                                              Київ                                                                                                          № 152

 

Про складання фінансових планів на 2017 рік та подання

звітів про виконання фінансових планів у 2016 та 2017 роках

 

Відповідно до статей 75 і 77, частини п’ятої статті 89 Господарського кодексу України та Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 березня 2015 року № 205, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19 березня 2015 року за № 300/26745 (зі змінами),

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики, та акціонерних товариств, управління корпоративними правами яких здійснює міністерство (далі – державні підприємства та акціонерні товариства):

1.1. Забезпечити розробку і подання на затвердження до 01 червня 2016 року фінансових планів разом з пояснювальними записками із врахуванням вимог підпункту 2 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 року № 1673 "Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів" (зі змінами).

1.2. Забезпечити подання до Департаменту з управління державною власністю звітів про виконання фінансового плану на паперових носіях та на електронну пошту: finplan@minagro.gov.ua у терміни подання квартальної фінансової звітності у 2016 році та річної фінансової звітності у 2017 році разом з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності такого державного підприємства та акціонерного товариства.

1.3. У разі незатвердження (непогодження) фінансового плану витрати здійснювати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2012 року № 899 (зі змінами) "Про порядок здійснення витрат суб’єктами господарювання державного сектору економіки у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку".

2. Державним підприємствам та акціонерним товариствам, що є суб’єктами природних монополій, державним підприємствам та акціонерним товариствам плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень, та підприємствам, органом управління яких є Кабінет Міністрів України, забезпечити подання до Мінагрополітики документів, необхідних для підготовки відповідного проекту акта Кабінету Міністрів України до 01 червня 2016 року.

3. Департаменту з управління державною власністю забезпечити:

3.1. Розгляд та погодження в самостійних структурних підрозділах міністерства фінансових планів державних підприємств та акціонерних товариств на 2017 рік разом з аркушем погодження згідно з додатком.

3.2. Підготовку та подання на погодження Міністерству економічного розвитку і торгівлі України та Міністерству фінансів України проектів актів Кабінету Міністрів України про затвердження фінансових планів державних підприємств та акціонерних товариств, що є суб’єктами природних монополій, державних підприємств та акціонерних товариств, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень, та підприємств, органом управління яких є Кабінет Міністрів України.

3.3. Подання Міністерству фінансів України зведених показників фінансових планів державних підприємств та акціонерних товариств.

3.4. Подання Міністерству економічного розвитку і торгівлі України зведених основних показників виконання фінансових планів державних підприємств та акціонерних товариств.

4. Департаменту з управління державною власністю спільно з Департаментом роботи з персоналом у разі неподання або несвоєчасного подання керівниками державних підприємств та акціонерних товариств фінансових планів та/або звітів про їх виконання, невиконання показників фінансових планів забезпечувати підготовку та внесення на розгляд керівництву міністерства матеріалів щодо притягнення цих керівників до дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Краснопольського Я.В.

  

 

Міністр                                                                                                                                                                                                 О.М. ПавленкоOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux