портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18 жовтня 2016 № 378

"Про розподіл обсягу державного замовлення на підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу за програмою 2801130 "Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу" в 2016 році"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

    

18 жовтня 2016 року                                                                              Київ                                                                                                           № 378

  

Про розподіл обсягу державного замовлення на підвищення

кваліфікації фахівців агропромислового комплексу за

програмою 2801130 "Підвищення кваліфікації фахівців

агропромислового комплексу" в 2016 році

 

Відповідно до підпункту 45 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, та постанови Кабінету Міністрів України від 06 липня 2016 року № 408 "Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2016 році"

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити розподіл обсягу державного замовлення на підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу і обсягу фінансування на його виконання в 2016 році професійно-технічним навчальним закладам, які знаходяться у сфері управління Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі – професійно-технічні навчальні заклади) та здійснюють підвищення кваліфікації за програмою 2801130 "Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу", що додається.

2. Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі забезпечити:

2.1. Контроль за виконанням державного замовлення та при необхідності відповідне його корегування в межах доведених обсягів державного замовлення на підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу в 2016 році шляхом доведення інформації до професійно-технічних навчальних закладів.

2.2. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів на зазначені цілі.

2.3. Подання Державній службі статистики України у встановлені строки звіту про стан виконання державного замовлення згідно з формою № 1-держзамовлення "Звіт про виконання державного замовлення", затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 02 грудня 2014 року № 377.

3. Керівникам професійно-технічних навчальних закладів:

3.1. Забезпечити виконання державного замовлення на підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу згідно з розподілом обсягу державного замовлення, наведеного в додатку 1 до цього наказу.

3.2. Подавати Міністерству аграрної політики та продовольства України щомісячно, щоквартально та узагальнену за рік інформацію про стан виконання державного замовлення до 10 числа місяця, наступного за звітним місяцем.

4. Департаменту фінансово-кредитної політики, Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі здійснювати фінансування державного замовлення в межах асигнувань, затверджених Державним бюджетом України на 2016 рік на зазначені цілі.

5. Взяти до уваги, що персональна відповідальність за виконання державного замовлення на підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу, а також достовірність звітності за результатами його виконання, покладається на керівників навчальних закладів.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра О. Ковальову.

  

 

Міністр                                                                                                                                                                                                       Т. КутовийOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux