портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 24 січня 2018 № 30

"Про підготовку Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

24 січня 2018 року                                                                                     Київ                                                                                                      № 30

 

Про підготовку Зведеного плану розвитку

агропромислового комплексу

 

Відповідно до статей 17 та 18 Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету" (із змінами), підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити форму Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу (далі – Зведений план), що додається.

2. Заінтересованим самостійним структурним підрозділам Міністерства аграрної політики та продовольства України щорічно до 20 січня подавати Департаменту стратегії та економічного розвитку кандидатури працівників апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України, відповідальних за приймання та зведення таблиць Зведеного плану на відповідний рік.

3. Департаменту стратегії та економічного розвитку щорічно до 25 січня подавати керівництву міністерства на затвердження:

1) список працівників апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України, відповідальних за приймання та зведення таблиць Зведеного плану на відповідний рік;

2) графік подання Зведеного плану на відповідний рік структурними підрозділами з питань агропромислового розвитку обласних та Київської міської державних адміністрацій.

4. Структурним підрозділам з питань агропромислового розвитку обласних та Київської міської державних адміністрацій у термін, затверджений графіком подання Зведеного плану на відповідний рік, подати працівникам апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України, відповідальним за приймання та зведення таблиць Зведеного плану, матеріали за формою, затвердженою цим наказом.

5. Заінтересованим самостійним структурним підрозділам Міністерства аграрної політики та продовольства України протягом 15 календарних днів, після отримання останніх таблиць Зведеного плану, відповідно до графіку подання, узагальнити їх та надати Департаменту стратегії та економічного розвитку.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 грудня 2015 року № 475 "Про затвердження форми Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу" (із змінами).

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ковальову О. В.

 

Заступник Міністра

з питань європейської інтеграції                                                                                                                            О. ТрофімцеваOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux