Тарас Кутовий у Франції презентував перспективи інвестицій в аграрний сектор України

Опубліковано 28 жовтня 2016 року, 16:43

Під час свого виступу Тарас Кутовий презентував французькій спільноті перспективи інвестицій в аграрний сектор України. Також Міністр наголосив, що серед привабливих для інвестицій напрямів АПК України можуть бути: участь потенційних інвесторів у приватизації державних підприємств аграрного спрямування. А також інвестиції у виробництво продукції АПК з більшою доданою вартістю.

Агропромисловий сектор є одним з найбільш інвестиційно-привабливих для європейських інвесторів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на французько-українському бізнес-форуму, який проходить сьогодні у Франції. 

Під час свого виступу Тарас Кутовий презентував французькій спільноті перспективи інвестицій в аграрний сектор України.

Також Міністр наголосив, що серед привабливих для інвестицій напрямів АПК України можуть бути: участь потенційних інвесторів у приватизації державних підприємств аграрного спрямування. А також інвестиції у виробництво продукції АПК з більшою доданою вартістю.

Кутовий нагадав, що між Україною і Францією діє українсько-французька робоча група з питань сільського господарства, яка визначає основні пріоритети співпраці в агропромисловому комплексі. «Основними напрямками в яких зацікавлена Україна є рослинництво, виноградарство та виноробство, тваринництво та ветеринарна медицина, співробітництво з питань здійснення економічного моніторингу та аналізу сільськогосподарських ринків».

При цьому міністр додав, що велике значення для розширення співпраці має залучення фінансової та технічної допомоги Франції як у двосторонньому форматі так і в рамках співпраці Україна – ЄС. Зокрема у підтримці розвитку фермерських господарств, органічному виробництві, запровадженні географічних зазначень сільгосппродукції в Україні та розвиток локальних брендів.

«Нам важливо співпрацювати та конкурувати з європейськими партнерами, правильно показувати наші можливості та завжди бути попереду», - розповів очільник відомства.

Серед іншого у рамках візиту Міністра до Франції запланована його зустріч з громадою та відвідування заводу з переробки ТПВ «Cristal».

 

Прес-служба Мінагрополітики

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux