Провідні компанії з виробництва с/г добрив втрачають прибутки, - огляд іноземних ЗМІ за 08 листопада 2022

Опубліковано 09 листопада 2022 року, 08:54

Японія шукає 94 603 тонни продовольчої пшениці через тендер

Міністерство сільського, лісового господарства та рибальства Японії (MAFF) прагне придбати 94 603 тонни продовольчої пшениці у Сполучених Штатах і Канаді в рамках регулярних тендерів, які завершаться в четвер.

Японія, шостий за величиною імпортер пшениці в світі, міцно контролює імпорт другої за значенням основної культури країни після рису та купує більшу частину зерна для помелу через тендери, які зазвичай проводяться тричі на місяць.

Джерело: Nasdaq


Потужності зі зберігання пшениці в Ірані є одними з найбільших на Близькому Сході

За даними Урядової торговельної корпорації, потужність зберігання пшениці в Ірані наразі становить 21,41 млн тонн, що робить його одним із найбільших на Близькому Сході.

Силоси, розташовані в 158 регіонах країни, включають металеві, бетонні та механізовані сховища місткістю 18,01 млн тонн пшениці на тривалий термін і прості напівмеханізовані сховища місткістю 3,4 млн тонн зерна на короткостроковий період.

GTC стверджує, що потреба Ірану в сховищах пшениці становить близько 11 млн тонн на рік, додаючи, що надлишкові сховища використовуються як термінал для тимчасового імпорту та перерозподілу між регіонами, створюючи доходи та робочі місця для країни.

Джерело: Financialtribune


У Зімбабве поспішають збирати пшеницю

Фермерів Зімбабве закликали прискорити збирання озимої пшениці, оскільки дощі, які зараз тривають у більшості регіонів країни, можуть серйозно вплинути на її якість.

Зімбабве очікує на високий врожай пшениці, але головний директор Служби розвитку сільського господарства Оберт Джірі повідомив, що на сьогодні зібрано лише 35% озимої пшениці.

«На цей момент ми зібрали 29 тис. га із 137 тис. га. Ми намагаємося, щоб кожен комбайн країни був задіяний і мобілізований на збирання пшениці», – сказав Джірі.

Президент Сенату Мейбл Чіномона, яка також сіяла пшеницю цього року, сказала, що дощі на якість пшениці ще не вплинули, але попередила, що ситуація може погіршитися в будь-який момент.

Джерело: News.pindula


У США хочуть перейти на відновлюване дизельне паливо 

Американські транспортні компанії та авіакомпанії мають намір вперше споживати більше відновлюваного дизельного палива, ніж біодизеля, у 2022 році, що стане важливою віхою не лише для вітчизняного паливного сектору, але й для світових ринків харчової олії.

Незважаючи на те, що відновлюване дизельне паливо та біодизель виготовляються з однакових харчових олій і тваринних жирів, різні методи виробництва призводять до відмінних характеристик кінцевого продукту, які закріпили статус відновлюваного дизельного палива як біопалива, розвиток якого набирає обертів у світі.

Біодизель традиційно є компонентом суміші. Його можна додавати в дизельний пул лише в обмежених кількостях через його схильність до застигання при низьких температурах і роз’їдання гумових ущільнювачів і трубок.

Однак відновлюване дизельне паливо хімічно ідентичне дизельному паливу на основі нафти, тому його можна використовувати замість або разом із звичайним дизелем у будь-яких кількостях, які бажають кінцеві користувачі.

Джерело: Reuters


Пакистану потрібні потужності для зберігання продовольчого зерна

Очікується, що цього року Пакистан зіткнеться з дефіцитом пшениці. Орієнтовний дефіцит країни-імпортера складатиме 2,5 млн тонн основного продовольчого зерна. Це коштуватиме країні $ 1,3 млрд, окрім витрат на обробку, які будуть сплачені в місцевій валюті.

Пшениця є сільськогосподарським товаром, і її виробництво залежить від низки факторів. Цього року розмір врожаю відносно нижчий від планового. Тому, щоб уникнути будь-якої волатильності цін, уряд має імпортувати пшеницю.

У Пакистані немає сучасних силосів для зберігання зерна, і велика кількість зерна зберігається в плоских складах. Вважається, що близько 20% продукції псується, перш ніж потрапити на ринок. Якщо цю кількість врятувати, можливо, не буде потреби імпортувати пшеницю. Навпаки, країна також може заробити іноземну валюту, експортуючи збережену кількість.

Джерело: Eurasiareview


Північна Корея досліджує причини низької врожайності зерна в провінції Пхьонган

Кабінет міністрів Північної Кореї проводить перевірку комітету з управління сільським господарством провінції Південний Пхьонган через низьку врожайність пшениці та ячменю, повідомляє Daily NK.

Комісія Кабінету міністрів стверджує, що інспекція «перегляне», як провінція виконала цьогорічні плани пшениці та ячменю, проведе суворий контроль за ситуацією та примусить господарства підготуватися до посівів пшениці та ячменю наступного року.

Насправді комісія вимагає від господарств розширити посівні площі під пшеницю та ячмінь відповідно до урядових планів і закликає господарства виправити недоліки, завчасно прогнозуючи проблеми, пов’язані з насінням.

Джерело також повідомило Daily NK, що сільськогосподарський комітет шукає способи узагальнити досвід й уроки цієї перевірки на інші провінції, вважаючи, що ситуація в інших провінціях може не суттєво відрізнятися від провінції Південний Пхьонган.

Джерело: Dailynk


Провідні компанії з виробництва с/г добрив втрачають прибутки

Mosaic Co, провідна компанія з виробництва с/г добрив, не досягла прогнозованого прибутку у третьому кварталі через пошкодження від урагану «Іан» і зниження цін на поживні речовини для сільськогосподарських культур.

Ціни на такі поживні речовини, як фосфати та калій, знизилися з майже рекордно високих значень, яких вони досягли на початку цього року, оскільки фермери скоротили використання добрив, щоб зменшити витрати.


Конкуренти Nutrien Ltd (NTR.TO) , CF Industries Holdings Inc (CF.N) і Intrepid Potash Inc (IPI.N) минулого тижня не досягли квартальних прогнозів прибутку, а провідний виробник добрив Nutrien також знизив свій прогноз прибутків за весь рік.

Джерело: Reuters


У Франції найнижчий урожай кукурудзи за 30 років

Франція очікує, що постраждалий від посухи врожай кукурудзи на зерно складе 10,74 млн тонн у порівнянні з 11,15 млн тонн, прогнозованих місяць тому, і є найнижчим обсягом виробництва з 1990 року, повідомляє Reuters з посиланням на міністерство сільського господарства країни Європейського Союзу.

Без урахування посівів, які вирощуються на насіння, урожай кукурудзи на зерно нині на 29% нижчий, ніж торішній урожай, і на 21% нижчий за середній показник за останні п’ять років, повідомило міністерство. Новий прогноз ґрунтувався на прогнозованій врожайності 7,89 тонни з гектара, що нижче 8,18 тонни на гектар, оцінених минулого місяця, і на 1,5 тонни на гектар нижче середнього показника за п’ять років, повідомило міністерство.

Джерело: World-grain 


Алжир підбив підсумки тендеру

Російська пшениця коштувала $369–370 C&F, що відповідає приблизно $315 FOB. Як і на скасованому тендері GASC на тендері OAIC російська пшениця виглядає набагато конкурентнішою за європейську, що викликало зниження котирувань грудневого контракту на Euronext на борошномельну пшеницю на 7 євро/т – до 329 євро/т.


 

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux