портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Проекти в рамках стратегії розвитку аграрної галузі розробить Офіс реформ при Мінагрополітики

Опубліковано 10 листопада 2015 року, 10:23

Офіс реформ, що діє при Міністерстві аграрної політики та продовольства України розробляє проекти, які будуть реалізовані відповідно до Єдиної комплексної стратегії розвитку галузі на період до 2020 року.

Офіс діє вже більше року та об’єднує зусилля українських та міжнародних експертів. Активну участь в його роботі беруть фахівці Фонду інновацій та розвитку (Грузія), зокрема його співзасновник Георгі Вашадзе. Офіс працює як на волонтерських засадах, так і за підтримки донорів таких, як наприклад, Фонд «Відродження».

Спільно з Мінагрополітики офіс працює над реформуванням аграрної галузі. Зокрема, йому належать важливі дії щодо дерегуляції, моніторингу та аналізу діяльності державних підприємств, залучення позабюджетного фінансування для аграріїв, навчання співробітників міністерства та керівників ДП зі сфери управління міністерства.

Частина проектів, над впровадженням яких працює Офіс реформ при Мінагрополітики, на даний час вже реалізовані, інша частина – у процесі розробки та потребує всебічної підтримки міжнародних донорських організацій, з якими сьогодні ведуться перемовини.

 


 

Прес-служба Мінагрополітики