портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Повідомлення про формування Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України

Опубліковано 19 жовтня 2021 року, 15:01

До уваги представників інститутів громадянського суспільства! 

Повідомлення про формування Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України:

Формування Громадської ради здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Кількісний склад Громадської ради 35 осіб.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Мінагрополітики відбудуться орієнтовно 06 грудня 2021 року. Час, місце та уточнену дату буде повідомлено додатково.

У відповідності до п. 10 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів автономної республіки Крим, обласні, Київській та Севастопольській міській, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні до Ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

 • Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
 • Заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;
 • Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
 • Відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування га реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради;
 • Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;
 • Мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
 • Цифрове фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).
 • Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому вигляді. Інші документи подаються в електронному вигляді на електронну адресу gromrada@minagro.gov.ua із зазначенням в темі листа повної назви ІГС.

Делегований представник інституту громадянського суспільства може подати до Ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Документи прийматимуться з 19 жовтня 2021 року до  03 листопада 2021 року (включно, крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 24 за графіком з 09:00-17:00 год, обідня перерва 13:00-13:45 год, у п'ятницю 09:00-15:45 год.

Документи, надіслані через поштове відділення після 15:00 год 03 листопада 2021 року ініціативною групою розглядатися не будуть.

Контактна особа Марина Бутківська, тел. 044 363 08 54

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації:

 • зареєстровані в установленому порядку,  
 • які не менше шести місяців до дати оприлюднення цього повідомлення провадять свою діяльність, реалізують свої проекти у сфері, пов’язаній з діяльністю Мінагрополітики, що підтверджується інформацією про результати діяльності ІГС, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.
 • основною метою яких не є одержання прибутку.

Сфери діяльності та завдання Мінагрополітики визначені Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 124.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Пов’язані інститути громадянського суспільства (два і більше інститути громадянського суспільства мають одного і того ж керівника чи спільних членів керівних органів тощо) не можуть делегувати своїх представників до складу однієї громадської ради.

_ЗАЯВА_зразок_форма.doc

1_Витяг з протоколу_зразок_форма.doc

2_Біографічна_довідка_зразок_форма.doc

3_Рекомендації_витяг із Статуту.doc

4_Інформація_про_результати_зразок_форма.doc

5_Згода на обробку_зразок_форма.doc


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux