Повідомлення про оприлюднення проекту постанови КМУ

Опубліковано 07 вересня 2022 року, 13:37

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі України»

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі України» (далі – проект постанови) на офіційному вебсайті Мінагрополітики в мережі Інтернет – www.minagro.gov.ua, розділ «НПА»; підрозділи: «Проекти нормативно-правових актів», «Проекти нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України» та офіційному вебсайті Держрибагентства – www.darg.gov.ua, розділ «Діяльність»; підрозділи: «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів».

Проект постанови розроблено з метою спрощення, на строк введення воєнного стану, умов ведення бізнесу для суб’єктів рибного господарства, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України і не мали змоги вчасно здійснити дії з подання заяви про встановлення часток добування (вилову) водних біоресурсів.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проект акта

Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Проект постанови та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднено на офіційних вебсайтах Мінагрополітики: www.minagro.gov.ua та Держрибагентства www.darg.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проекту постанови від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються до:

Міністерства аграрної політики та продовольства України (01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 24), тел. (044) 363-08-44, e-mail: a.boyko@minagro.gov.ua.

Державного агентства меліорації та рибного господарства України (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А), тел. (044) 484-63-50, e-mail: aqua@darg.gov.ua.

Державної регуляторної служби України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11), e-mail: inform@drs.gov.ua.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux